Skocz do zawartości
DUDEK

Denon DVD-2930

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='mobor' post='16933' date='23.10.2006, 16:05 ']
Zreszta - przeciez na tej samej zasadzie mozna przeciez odtwarzac nawet muze/filmy z komputera - nieprawdaż ?[/quote]


Oj prawdaż , prawdaż .... Voo Doo ciągle działa !


[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images3.fotosik.pl/294/c7470bde3490a340.jpg[/img][/url]



A co do pozostałej części wypowiedzi , to zacytuję Alberta :
Głupota i zazdrość ludzka , podobnie jak wszechświat , nie mają granic - chociaż co do wszechświata nie jestem taki pewien !


EOT Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym to jest spowodowane ale widze ża na forum są "wyznawcy" Denona. Tak fanatycznie podchodzicie do tej firmy że proponuje założyć jakąś sekte - DANONKI ?!?
A tak poważnie. Interesuje się audio od dłużeszgo czasu. Zwiedziłem nie jeden salon i byłem na niejednych odsłuchach. Nawywanie Denona 2930 Hi- End lub nawet 3930 to "lekka" przesada. Ludziska otwórzcie się trochę na świat. Nie powtarzajcie w kółko że odtwarzacz DENONA starczy na dwa trzy lata a HD DVD to coś tam z kosmosu. Czemu uważacie że nie można porównac Toshiby do Denona ? Ja nie faworyzuje Toshiby ale warto zobaczyć aby uwieżyć że DVD NIGDY nie będzie HD DVD.

W ostanim numerze AUDIO jest test odtwarzaczy DVD w cenie około 6000zł. Wszystko pieknie, wszystko ładnie ale nigdzie nie napisał autor ani słowa o porównaniu tych odtwarzaczy do np. Panasonica S52, Samsunga 950 itp. Wystarczyło by jedno zdanie - obraz z DVD za 6000zł jest 10 razy lepszy od tych "marketowych" odtwarzaczy. Tak samo nie ma ani jednego zdania o porównaniu tych odtwarzaczy do Blu Raya czy HD DVD a wystarczyło by jedno zdanie że obraz jest rónie dobry z denona 3930 z tym z BR.

Co do Audio. Sprawa jest troszke bardziej złożona niż z Video. W Video mamy odtwarzacz + kabel + TV. Więc na jakość obrazu składają się 3 elementy. W Audio jest odwarzacz + wzmacniacz ( ampituner ) { wzmacniacze lampowe, tradycyjne, monoblocki, końcówki stereo, końcówki wielokanałowe, rozpiętość cenowa od 500zł do nie wiem - sa i po kilkaset tysięcy złoty )+ kable ( długa historia, ceny od paru złoty do kilkunastu tysięcy za metr ) + kolumny ( tutaj to mozna ksiązke napisać :) o cenach nie wspomnę ) Do tego jeszcze akustyka pomieszczenia, odpowiednie ustawienie kolumn, odpowiednie wygłuszenie, odpowiednie dobrane wszytskie składniki systemu. Jeśłi ktoś piszę że 2930 czy 3930 to jest hi-end to nadaje temu słowu całkiem nowego znaczenia.

Nie mam na celu tym postem kogoś urazić czy udwadniać że kupił zły sprzet. Prosze tylko, poogladajcie inne zestawy, posłuchajcie innnych systemów, nowych technologii itp. Naprawdę warto.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie pisałem ze 2930 to HighEnd - co do ludzkiej głupoty Bodex- w pelni sie z zgadzam (tylko w tym jednym wzgledzie)- ale na pewno roznimy się w szczegółach

PS Takie badziejstwo jak na zdjeciu mogę złozyc SAM bez problemu w domowym zaciszu z elementów kupionych w kazdym sklepie elektronicznym. szacunkowy koszt - ok 400zl - i bynajmniej NIE PRZESADZAM
HighEnd tam moze byc co najwyzej transformator toroidalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...