Skocz do zawartości
azr

Samsung LE40C650 Problem?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest podobnie, kiedy wyłączyłem Motion przycięcia ustąpiły.

Mam pytanie czy wgranie nowego softu naprawdę rozwiązało ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem C650 i tez mam problem z obrazem efekt Judder dziwne migotanie obrazu jak na przykładzie tego filmu patrz Brama

mam najnowszy soft wgrany i nic motion czy jest włączony czy nie obraz taki sam tak samo czy na kablowce czy oglądam film z twardego dysku przenośnego próbowałem tez rożnych ustawień i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj go, mój kumpel ma ten tv tylko ze 46c i efekt smużenia przy MotionPlus występował podczas grania na x360 wyczulone oko zobaczy to i podczas filmu, aktualizacja firmware ze strony producenta rozwiązała ten problem podczas filmów podczas gry wystarczy wyłączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj go, mój kumpel ma ten tv tylko ze 46c i efekt smużenia przy MotionPlus występował podczas grania na x360 wyczulone oko zobaczy to i podczas filmu, aktualizacja firmware ze strony producenta rozwiązała ten problem podczas filmów podczas gry wystarczy wyłączyć :)

Mam wgrany najnowszy soft i nic podczas oglądania filmu z twardego dysku był efekt judder ale gdy przerobiłem ten film juz tego nie było a co do telewizji jest w pewnych momentach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ile mnie tu już nie było...

Co do mojego kochanego samsunga c650 z matrycą od samsunga, problem z przycinaniem spowodowanym fps 23.976 (czy ileś tam) został rozwiązany za pomocą reckloca, niestety z dekoderem UPC nadal jest to samo, jedyne ustawienie motion jakie nie przycina ta "wyraźny" oczywiście nie na każdej audycji bo zdarza się, że i na full opcji bez skoków nic nie tnie, niestety oglądanie meczu jest niemożliwe z włączoną opcją (w większości transmisji) bo obraz co chwilę spowalnia, pies by to... Nie wiem dlaczego w jednej audycji to występuje w innej nie (przeważnie występuje).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...