Skocz do zawartości
mulec

Monolith - 2 za 99zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem jak w innych miastach, ale w rzeszowie w "sklepie dla idiotow" jest wyprzedaz filmow BD z Monolith-u.

Dwie dowolne pozycje za 99zł, cena poza promocja 59,90zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MonoShit coś chyba namieszał z dystrybucją i jest jakiś KLOPS , ale to tylko "plotki" - ciężko znaleźć jakieś pewne INFO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w MM w Czeladzi - promocja 2 za 99 pln jest na cały katalog Monolithu - z płyt 1080/24p, 2.35:1, DTS HD MA 5.1 są np. duże ilości Kill Bill 1 & 2, jest Leon Zawodowiec i parę innych

szmelcu typu 1.78:1 i 1080/50i nie będę wymieniał, ale też mają sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomalo - też mieszkam w KRK, ale wczoraj rano zrobiłem sobie wycieczkę po śląskich MM - wystartowałem o 7:45, a po trzech godzinach wracałem szczęśliwy z pełnym bagażnikiem - nie zaprzeczę, że głównym motywatorem wyjazdu było "wielkie otwarcie (po przebudowie) MM w Zabrzu, czyli m.in. PS Move Starter Pack za 159 PLN, ale filmów też trochę nawiozłem

PS

paliwo i auto firmowe, więc brak kosztów dostawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy (wszystkie) Blu-Ray z Monolith będą obecnie dostępne tylko na wyłączność sieci Media Markt / Saturn. Tak samo jak i wszystkie premiery w tym roku 2010 m.in 3 część Zmierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak Monolith wydaje nowe pozycje w tym roku?

?

Ps. a kiedy premiera 3 części Zmierzchu, bo kupiłbym komuś na prezent gwiazdkowy?

Edytowane przez Pit_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skoro Monolith jednak wydaje filmy to co sie stalo z nieszczescnym filmem "9" ktory mial premiere w lipcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańskich MM filmów multum, ale stojąc przez ~15 min nikogo poza mną nie było w pobliżu ...

Chyba tylko my tym żyjemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monolith coś tam chyba wydaje (kick-Ass chyba się pojawił w wypożyczalniach o ile mi wiadomo), ale ja od nich nic nie kupię, nawet w takiej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to w sumie słaba promocja, skoro osobno te filmy były w MM czy Saturnie już po 34 czy 29 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to w sumie słaba promocja, skoro osobno te filmy były w MM czy Saturnie już po 34 czy 29 złotych.

No przyznam, że po tyle tych właśnie nie widziałem ... inne owszem są w dalszym ciągu po tyle, ale nie te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że po tyle tych właśnie nie widziałem ... inne owszem są w dalszym ciągu po tyle, ale nie te.

Ja widziałem po 34 na pewno Outlander, Pandorum, Księżyc w Nowiu i in., a po chyba 44 Księgę Ocalenia, za to w MM kupiłem Zapowiedź po 29 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem po 34 na pewno Outlander, Pandorum, Księżyc w Nowiu i in., a po chyba 44 Księgę Ocalenia, za to w MM kupiłem Zapowiedź po 29 zł.

Świetnie, ale to musiała być jakaś lokalna promocja, ja w takich cenach tych filmów w żadnym MM nie widziałem a odwiedzam kilka dość regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ale to musiała być jakaś lokalna promocja, ja w takich cenach tych filmów w żadnym MM nie widziałem a odwiedzam kilka dość regularnie.

gdybym widział te filmy za takie "grosze" to bym kupił cały nakład i wystawił na allegro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem oferta Monolithu, przynajmniej w Gdańsku, jest teraz za ~40zł. Dużo nie zostało ale widziałem Leona, Księgę, Piąty Element ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w Saturnie w ZT w Wawie, byly jakies kiszki przede wszystkim w tej promocji, jedynie co to Piaty Element, jakis smieszny Step Up2. Generalnie to nawet na sile nie moglem sobie nic znalezc:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam pytanie do formatu dzwięku tych filmow: wszystkie są Dolby TruHD bądź DTS HD, i to nawet z polskim lektorem.

Czy to jest aby na pewno prawda?

I czy jakość tego dźwięku jest na pewno HD?

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn (złote tarasy) wszystkie pozycje pojedyńczo po 39,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...