Skocz do zawartości
MroczneWidmo

DVD FAB 8 vs BD Rebuilder - co lepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje sobie walnąć kilka mniej istotnych filmów jako kopia BD50 -> BD25. Niestety nawet po zostawieniu oryginalnego audio + napisów film wykracza ok. 5gb poza dopuszczalną przestrzeń BD25 :rolleyes: Oczywiście konieczna jest kompresja - teraz pytanie czym? Co da lepsze wyniki? DVD FAB 8 czy jednak BD Rebuilder? Najważniejsza jest jak najmniejsza strata na jakości obrazu. Czyli wysoka efektywność ;) Szybkość działania też jest mile widziana. Do DVD FAB 8 przekonuje mnie CUDA, ale nie wiem jak szybkość(mimo CUDA) i końcowa jakość materiału. Jeśli chodzi o BDR to znowu przekonuje mnie to, że jest FREE :) Ale słyszałem, że ten program przy najwyższych ustawieniach materiału końcowego potrafi pracować bardzooooo długo ;) Jednak końcowy efekt jest świetny i nie ma się do czego czepiać ;)

Więc co polecacie?

Mój sprzęt:

Procesor: Intel QuadCore Q9300 (wykręcony do 3GHz) - nie jest to jakaś machina do liczenia pogody, ale w codziennym użytku daje rade ;)

RAM: 4GB DDR2 800MHz

Grafa: GeForce 9800GT z obsługą CUDA. Też lekko wykręcona.

OS: Windows 7 Professional

TV na jakim oglądam to LCD 52cale z ok. 4 metrów. :D

Jak potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji to oczywiście napisze :D

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu, prądu i ryzyka, że za jakiś (krótki) czas w płycie pojawi się :dziura: i trafi ona na śmietnik historii.

Kup player NMT i zbiory trzymaj bez przerabiania na HDD. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, albo szybko ( Fab) , albo dokładnie (BDrebuilder) - dla każdego coś miłego .... :) Nic nie dostałem .... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...