Skocz do zawartości
peterka1000

Samsung PS50C7000 3D i Samsung PS50C7700 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung PS50C7000 3D i Samsung PS50C7700 3D obydwa są odpowiedzią na Panasonica 3D Ale o ile ten pierwszy Samsung podobno polega w konfrontacji z Panasem to ten drugi podobno już nie , a ma dodatkowo konwersje 2D do 3D. Miał ktoś z tym drugim może do czynienia ? Bo z tego co widze to w sklepach internetowych o ile tego pierwszego można kupić już za około 4500 zł to ten drugi kosztuje 6000 zł . W sumie jestem już zdecydowany prawie na PANASONICA TX-P50VT20E ale gdyby ktoś rzeczową opinią się wypowiedział w tym temacie może mnie przekonał by do kupna Samsunga . Cena nie jest dla mnie wyznacznikiem , więc prosze nie pisać że cena do jakości to Samsung . Zwłaszcza że z tego co doczytałem to w Panasonicu są dwie pary okularów 3D , a w Samsungu nie ma wcale , więc jak dodamy 800 zł za dwie pary wychodzi 6800 zł , więc tylko 1000 zł mniej . A tak na marginesie to mam wrażenie że nasze forum preferuje przedewszystkim LCD i to do tego Sony , bo co chwile pojawiają się testy tych że , natomiast rzetelnego pełnego testu czy Panasonica 3D czy w/w Samsungów nie uświadczysz. Pozdraiwam i prosze o opinie zwłaszcza osób które znają sie na temacie i mieli do czynienia z tymi dwoma modelami . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. specyfikacji te plazmy Samsunga róznią się tylko posiadanie tunera DVB-S więc nie mozliwe aby była lepsza ta wersja C7700.

Wersja C7700 nie jest oficjalnie sprzedawana na polskim rynku przez SAMSUNG Polska, one są tylko z importu.

Nie wiem jak będzie z gwarancją :)

Jeśli chodzi o plazmę Panasonica polecam wersję 46VT20 gdyż ta posiada konwersję 2D na 3D a niestety ani 50VT20 ani 65VT20 nie ma tej konwersji.Czerń z Panasonica jest bliska referencyjnej KURO, z Samsungiem podobno nie jest tak różowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,plazma 46VT20 tylko odwarza 2D i 3D nie ma konwersji.Nowe plazmy Panasonica z serii GT 20 i 25 maja konwersje z 2D na 3D.Moze poczekaj na te nowe plazmy jak Samsung Ci nie lezy.Z tą czernią to jeszcze troche brakuje do kuro...Panasonicowi i Samsungowi.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że Kuro miałem i sprzedałem , teraz mam Sony Z5500 i też już sprzedałem . A Co do 46 cali za mały tv , więc tylko w grę wchodzi 50 calowy , a najlepiej jak by był w normalnej cenie ten 65 calowy , bo jak narazie nie dam żebym znalazł tyle za tv :) . A co do konwersji 2D do 3D na tym za bardzo mi nie zależy , a własciwie wcale . Dla mnie tv to tylko obraz , a reszta jak net , USB , czy nawet głośniki tv mnie nie interesują , wogóle jak by była wersja bez głośników to taką bym zakupił . W sumie na bank zakupie Panasonica tego 50 cali bo poczytałem sobie odnośnie serwisu i wygląda to tak że Samsung olewa klientów , a Panasonic nie . A wiadomo różnie może być z takim tv .W każdym razie dziękuje za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję wszystkich użytkowników że plazmy Panasonica 42VT20 oraz 46VT20 mają konwersję 2D do 3D (wbudowano dodatkowy moduł) natomiast 50VT20 i 65VT20 nie posiadają konwersji.Chyba że Panasonic produkując kolejne egzemplaże tych modeli doda ten moduł w fabryce.

Kolega ma rację także że wersje GT20 posiadają także konwersję.Co do czerni w Panasonicu to zmierzono na zachodnich portalach wartość i nie wiele odbiega ona od KURO i praktycznie jest pomijalna (niewidoczna gołym okiem),co stwierdziliśmy z kolegą naocznie porównując je samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w tej chwili w cenie zakupu telewizora jest uchwyt i montaż,a serwis w razie awarii przyjeżdża do domu i w miarę możliwości naprawa jest w domu klienta.Do wzystkich pozostałych serwisów (innych marek) telewizor należy przesłać kurierem w oryginalnym kartonie.(nigdy nie wyrzucajcie kartonów z telewizorów do czasu zakończenia gwarancji przynajmniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji softu (do najnowszej wersji 3003) telewizor standardowo gubi wszystkie ustawienia. I teraz nie wiem czy mam pomroczność jasną czy nowy soft coś zamieszał w menu , bowiem nie mogę nigdzie znaleźć w żadnym menu pozycji "ustawienia napisów" żeby zmienić stronę kodową na Europa Środkowa. W efekcie zamiast polskich znaków mam krzaki, jakiś czas temu przy poprzedniej aktualizacji gdzieś to ustawiłem , wydaje mi się że podczas oglądania filmu z napisami po naciśnięciu TOOLS na pilocie w wyświetlanym menu była właśnie pozycja "ustawienia napisów" a w nim strona kodowa, a teraz ustawień napisów nie ma ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...