Skocz do zawartości
langolier1963

KTO MA PROBLEM Z LE40C750

Rekomendowane odpowiedzi

CHCIAŁEM KONTAKT Z OSOBAMI KTÓRE KUPIŁY SAMSUNGA LE40C750 BO NIC NIE MA NA FORACH O TEJ WADZIE Z NAGRYWANIEM .JAK KUPICIE TEN MODEL WŁOZCIE JAKAS PAMIEC PONAD 4G W PORT USB I SPROBUJCIE NAGRAC PROSZE O OPINJIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Po zmianie softu na 2002 jest trochę lepiej. Na początku rwie później jest trochę lepiej , szybka zmiana obrazu znowu rwie. Trzeba czekać na nowy firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo. Po zmianie softu na 2002 jest trochę lepiej. Na początku rwie później jest trochę lepiej , szybka zmiana obrazu znowu rwie. Trzeba czekać na nowy firm.

Mam pytanie czy w media player jest pokazany od razu folder rec nagrania z tv czy dopiero sie pokazuje po podpieciu dysku hdd ? u mnie nie podpinalem zew.dysku i takiego folderu brak prosze o wyjasnienie.Przepraszam nie mam pl znakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz włożyć pena lub dysk i pozwolić formatować. Format usunie ci wszystkie dane z dołączonego dysku więc uważaj. Operacja ta dopiero pozwala nagrywać i odtwarzać i dopiero pokaże się menu . Jaz zapniesz dysk lub pendrive nagraj coś i zobacz czy tnie Ci się fonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz włożyć pena lub dysk i pozwolić formatować. Format usunie ci wszystkie dane z dołączonego dysku więc uważaj. Operacja ta dopiero pozwala nagrywać i odtwarzać i dopiero pokaże się menu . Jaz zapniesz dysk lub pendrive nagraj coś i zobacz czy tnie Ci się fonia.

Witam,jestem świeżym posiadaczem 40C750 i mam problem z ogólnym nagrywaniem na USB/HDD.Gdy włożę pena 8gb w gniazdo usb (to z napisem HDD),to najpierw mi go formatuje a następnie pisze,że ten rodzaj pamięci nie pozwala na nagrywanie mediów.Tak samo gdy wpinam hdd (Samsung 500GB zew.). Wygląda na to,że albo ja coś źle robię,albo nagrywanie w tym TV jest tylko w co 10 odbiorniku.Nadmienię,że aktualizowałem soft na 001016 z 12.07.2010. A i jeszcze coś...gdy chciałem zaktualizować na najnowszy soft,to wyskakuje mi,że brak pliku do aktualizacji,naturalnie najpierw go zainstalowałem na penie.proszę o pomoc,noże ktoś miał takie hece w tym temacie i uporał się z nimi.Pozdrawiam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też mam ten sam problem. LE40C750 również nie pozwala mi nagrywać na żadnym USB. Może ktoś ma jakąś radę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem problem. LE40C750 zapisuje tylko na USB 2.0. Na razie spróbowałem na jednym (2GB) i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po naciśnięciu guzika nagrywania na pilocie wyskakuje komunikat "Niedostępny" i w ogóle nie mogę korzystać z tej funkcji, Czy coś robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po naciśnięciu guzika nagrywania na pilocie wyskakuje komunikat "Niedostępny" i w ogóle nie mogę korzystać z tej funkcji, Czy coś robię nie tak?

a kolega instrukcje obsługi przeczytał ?? , programów analogowych ten model nie nagrywa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli tylko ze zwykłej anteny mogę nagrywać?

I jeszcze jedno pytanie. Można jakoś skalibrować obraz w 3D bo delikatnie widać podwójny obraz oczywiście przy włączonych okularach

dodam ze gdy zamknę lewe oko to obraz jest normalny (2d) z prawym tak samo tylko widać ten delikatnie podwójny obraz. Mam nadzieje ze mnie zrozumieliście :rolleyes:

Edytowane przez darekw678

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś skalibrować obraz w 3D bo delikatnie widać podwójny obraz oczywiście przy włączonych okularach

dodam ze gdy zamknę lewe oko to obraz jest normalny (2d) z prawym tak samo tylko widać ten delikatnie podwójny obraz. Mam nadzieje ze mnie zrozumieliście :rolleyes:

Zrozumieliśmy ;) Efekt który opisujesz to crosstalk. Nic na to nie poradzisz. Intensywność tego efektu zależy od tv i technologii w jakiej został wykonany. Najmniejszy w tej chwili jest podobno w pazmach panasa (nie pisze o projach, bo na żywo w 3d jeszcze nic ne widziałem), ale mimo wszystko widoczny, szczególnie na jasnych scenach. Wymiana tv też nic nie zmieni bo to nie wada a raczej przypadłość technologii 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumieliśmy ;) Efekt który opisujesz to crosstalk. Nic na to nie poradzisz.

...

E tam zaraz nie poradzisz, wystarczy usiąść nieco dalej od telewizora i crosstalk będzie niewidoczny. Myślę, że tak z 15 metrów powinno już być spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

15m :lol: Czekamy zatem na lornetki 3d :D

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o info na jakik pendrivie działa wam prv ja mam kingstona 4 gb 2.0 i pokazuje mi komunikat jak koledze powyżej czyli urzadzenie nie umożliwia nagrywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...