Skocz do zawartości
cureman

LED-LCD-TV, Samsung, »UE46B6000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 tyg.jestem szczęśliwym posiadaczem tego odbiornika LED-LCD-TV, Samsung, »UE46B6000 i mam takie pytanie ,posiadam tuner HD Cyfrowy Polsat i zauważyłem że przy zmianie kanału na inny ekran telewizora nie jest idealnie czarny w lewym górnym rogu widać delikatną mgiełkę jak by dym z papierosa,biaława plamka jest jeszcze troszkę po środku z góry ekranu.Efekty te nie są absolutnie widoczne przy oglądaniu tv a tylko przy zmianie kanału na inny.Moje pytanie brzmi czy ekran powinien być cały idealnie czarny przy zmianie kanału ? .Czy to wada ?Posiada ktoś dane jak ustawić idealnie ten odbiornik?.Dziękuje za pomoc.

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolego, niczym się nie przejmuj. Jest to efekt podświetlenia ledowego krawędziowego. Niestety nie jest ono doskonałe i w pewnych miejscach matryca może być nierównomiernie podświetlona.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli wszystko jest w porządku .Ma ktoś parametry jak ustawić idealny obraz w tym LED ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym bardziej ostrożny ze określeniem "idealny obraz" w kontekście tych paneli. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłbym bardziej ostrożny ze określeniem "idealny obraz" w kontekście tych paneli. :lol:

Chodzi mi o jak najlepszy obraz czyli czerń itd.A tak zapytam co masz do tych paneli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak zapytam co masz do tych paneli ?

Miałem podobny objaw na innym modelu i zakończyło się wymianą na nowy ...bo przy tak drogim sprzęcie

nie ma mowy o żadnej pobłażliwości i akceptacji niedoróbek producenta.

To prawda ,że trwało to kilka tygodni za nim przekonałem serwisantów o swojej racji , ale

teraz już nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po problemie okazało się że po zresetowaniu do ustawien fabrycznych w menu serwisowym problem zniknął ,po prostu ZLE po ustawiałem ustawienia obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie ma jak szczęście ....dziś patrze i widzę na panelu mały czarny punkcik czyli martwy jeden piksel masakra telewizor ma trzy tygodnie!! Mam pytanko czy gwarancja mi to obejmie czy tak jak w Lcd muszą być trzy martwe piksele? Co robic reklamować? .Proszę o rady. :) Dzis zadzwoniłem do sklepu i po niedzieli mają wymienic na nową sztukę.Oby..

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Samsung sobie jaja robi czy co ? .Dziś dostaje nowy tv wszystko pięknie oddaje wadliwy od ręki ale .. pierwszy niepokój nieorginalne opakowanie w tym momencie mój mały 5 mc syn zaczyna płakać.Daję podpis odbieram telewizor daje dziecku butelkę mija dobre pół godziny ,mały zasypia. Otwieram karton

i myślę k... co jest telewizor bez org .naklejek LED TV itd.. stojak od tv posiada rysę i to dość dużą .Ciśnienie mi skoczyło .Myślę gorzej być nie może i nagle spoglądam na tył telewizora i widzę brak czterech śrub po prostu zostały one wykręcone(te duże ) .Rysy na pilocie ! brak karty gwarancyjnej !@ Kupiłem nowy TV i Samsung mi wysłał wybrakowany towar co o tym myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Samsung sobie jaja robi czy co ? . .Rysy na pilocie ! brak karty gwarancyjnej !@ Kupiłem nowy TV i Samsung mi wysłał wybrakowany towar co o tym myślicie ??

To najlepsza okazja do wymiany na serię C7000 lub 750...i to bez dopłaty , aby zminimalizować

skutki tak skandalicznego podejścia do klienta i zagrożenia utraty zaufania do tej konkretnej marki

o ugruntowanej reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To najlepsza okazja do wymiany na serię C7000 lub 750...i to bez dopłaty , aby zminimalizować

skutki tak skandalicznego podejścia do klienta i zagrożenia utraty zaufania do tej konkretnej marki

o ugruntowanej reputacji.

Wymianę na inny model bez dopłaty ?? jak tego dokonać .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dość długich telefonach ,nerwach wymienią mi na LED-LCD-TV, Samsung, UE55C6700 .Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dość długich telefonach ,nerwach wymienią mi na LED-LCD-TV, Samsung, UE55C6700 .Zobaczymy co z tego będzie.

O to chodziło ...i tak się należało za te "hece" z poprzednim egzemplarzem..a teraz czekam na

relacje z działania nowego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy da sie zgrywac w tym modelu filmy i programy z dekodera hd na zewnętrzny dysk ?. Czyta filmy avi z napisami txt ?

Edytowane przez cureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...