Skocz do zawartości
ocelot8

CD PROJEKT atakuje niskimi cenami

Rekomendowane odpowiedzi

Premierowe wydania filmów z katalogu Disneya po 59 zł:

CON AIR - LOT SKAZAŃCÓW

TWIERDZA

PIORUN

OPOWIEŚCI Z NARNII: KSIĄŻĘ KASPIAN (2-dyskowe)

Wszystkie wyżej wymienione filmy mają bardzo wysokie noty za obraz i dźwięk na high-def i blu-ray.com.

wszystko od 27 sierpnia

Mam nadzieję, że filmy się dobrze sprzedadzą i sukces akcji z niskimi cenami zachęci innych imperialnych ;) dystrybutorów.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt - ktoś na głowę upadł?? 59,99zł to jest chyba nie możliwe.

Jest szansa że Imperial obniży swoje tytuły katalogowe z ceny 99,99zł na 59,99zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote

Jest szansa że Imperial obniży swoje tytuły katalogowe z ceny 99,99zł na 59,99zł...

Prędzej piekło zamarznie niż oni obniżą ceny raczej wykończą CD PROJEKT niż dopuszczą do obniżki cen na płyty blue-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premierowe wydania filmów z katalogu Disneya po 59 zł:

CON AIR - LOT SKAZAŃCÓW

TWIERDZA

PIORUN

OPOWIEŚCI Z NARNII: KSIĄŻĘ KASPIAN (2-dyskowe)

Wszystkie wyżej wymienione filmy mają bardzo wysokie noty za obraz i dźwięk na high-def i blu-ray.com.

wszystko od 27 sierpnia

Mam nadzieję, że filmy się dobrze sprzedadzą i sukces akcji z niskimi cenami zachęci innych imperialnych :) dystrybutorów.

fakt-na bluedvd.pl wymienione filmy są po 59 zł a na empik.com płyty z CD-PROJECT są po góra 79 zł

a Imperial ? cóż...szkoda pisania...choć taki/e Galapagos ma jeszcze wyższe ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że "Książę Kaspian" będzie niestety w wersji 1-płytowej. Jak wznowią WALL-E to pewnie też tak będzie. Nie rozumem tego szczerze, bo przecież druga płyta w wydaniu Imperialu była w polskiej wersji. No nic trzeba będzie upolować stare wydania ;)

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Dodatkowo Czesi dostają jeszcze m.in. Pearl Harbor, 60 sekund, Skarb narodów 1 i 2 oraz pierwszą część Narnii (też pewnie 1-płytowe wydanie) więc liczę, że i u nas się te filmy ukażą. Ja z pewnością wezmę Twierdzę i Con Air, no i liczę na Pearl Harbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo za 59,99pln:

Dzwoneczek

Adrenalina

Chicago

Nieustraszeni Bracia Grimm

Next

Sin City

Posłańcy

Iluzjonista

Hannibal: Po drugiej stronie lustra

Wyścig z czasem

Jackie Brown

Equilibrium

Sexipistols

Ostatni Legion

Od zmierzchu do świtu

Księżna

IMAX chyba z 4pozycje

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info na stronie cdprojektu i na okładkach to jest jaki żart. armagedonu kupić nie można a data premiery to czerwiec 2010 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Armageddon" z tego co się orientuję zaliczył poślizg i ukaże się pod koniec lipca/początek sierpnia; tak mi w Empiku powiedzieli. Swoją drogą to orientuje się ktoś jaka wersja filmu została wydana na Blu-ray? Film trwa 151 minut; wersja kinowa to 143 minuty, tak więc czyżby na Blu-ray był Dir Cut (na DVD trwał 147 minut)? Jeżeli tak, to czemu nic o tym na okładce nie pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Armageddon" z tego co się orientuję zaliczył poślizg i ukaże się pod koniec lipca/początek sierpnia; tak mi w Empiku powiedzieli. Swoją drogą to orientuje się ktoś jaka wersja filmu została wydana na Blu-ray? Film trwa 151 minut; wersja kinowa to 143 minuty, tak więc czyżby na Blu-ray był Dir Cut (na DVD trwał 147 minut)? Jeżeli tak, to czemu nic o tym na okładce nie pisze?

czas wynosi dokładnie 2 godziny , 30 minut i okrągłe 50 sekund :( kupiłem tak około 10 czerwca w empiku za 63 złote :P ale faktycznie teraz widzę że na empik.com nie jest dostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholere wydaja po raz kolejny niektore z tych filmow ponownie (np Piorun, czy ksiaze kaspian)? Fajnie ze z nizsza cena, ale dlaczego nie obniza obecnych tytulow takich jak toy story ktore chodza po 120zl czy Odlot i Ratatuj, ktore odchudzone z dodatkow chodza po 100zl. Niech to wydadza ponownie w takiej cenie i pelnym wydaniu, albo przynajmniej jedno z dwojga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga z mojej strony. Proszę zmienić tytuł wątku. To nie są niskie ceny! 60 zł. to zagranicą cena nowości i to tych wybranych. Po wakacjach jak co roku pojawi się sporo nowości i część z nich będzie kosztowała poniżej 50 zł. cena 10-11 Euro za płytę w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy we Włoszech to pomału norma. Dlatego stwierdzenie że CD Project atakuje NISKIMI cenami sugeruje, że 60 zł. to niska cena. Moim zdaniem nie. To nie jest nawet cena normalna. Zaledwie zbliża nas do normalności. Ale ten tytuł dobrze oddaje jak polscy dystrybutorzy "wychowali" sobie nas klientów (mam nadzieję, ze autor wątku się nie obrazi za to stwierdzenie).

CD Project atakuje normalnymi cenami może przeboleję szczególnie jeśli pojawi się słowo "prawie". I na koniec informacja. Niedługo do sklepów na świecie trafi spora ilość nowych tytułów Universalu. Mam takie wrażenie, że to właśnie ten dystryburor atakuje w tej chwili niskimi cenami. Niektóre premiery na blu-ray starszych filmow można upolować już poniżej 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po cholere wydaja po raz kolejny niektore z tych filmow ponownie (np Piorun, czy ksiaze kaspian)? Fajnie ze z nizsza cena, ale dlaczego nie obniza obecnych tytulow takich jak toy story ktore chodza po 120zl czy Odlot i Ratatuj, ktore odchudzone z dodatkow chodza po 100zl. Niech to wydadza ponownie w takiej cenie i pelnym wydaniu, albo przynajmniej jedno z dwojga...

Toy story 1 i 2 oraz Piratów z Karaibów można kupić na empik.com za 79.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, cena troche lepsza, ale nie powala. Za 59zl bym juz bral (w koncu chodzi o film sprzed 15 lat w przypadku toy story). Widze ze Auta i Ratatuj tez sa tam po 79. Jestem ciekaw czy to tylko obnizki w empiku, czy moze CDprojekt cos rzeczywiscie ruszyl i wkrotce w innych sklepach tez stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

79 plus wysyłka ;) za drogo wciąż za 59 bym kupił to jest bariera do jakiej kupuje filmy na blu. szczególnie te starsze wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowe wydania filmów z katalogu Disneya po 59 zł:

CON AIR - LOT SKAZAŃCÓW

TWIERDZA

PIORUN

OPOWIEŚCI Z NARNII: KSIĄŻĘ KASPIAN (2-dyskowe)

Wszystkie wyżej wymienione filmy mają bardzo wysokie noty za obraz i dźwięk na high-def i blu-ray.com.

wszystko od 27 sierpnia

Mam nadzieję, że filmy się dobrze sprzedadzą i sukces akcji z niskimi cenami zachęci innych imperialnych ;) dystrybutorów.

Piorun, Face off, Wall'e, Opowieści z Narnii: Lew Czarownica i Stara Szafa, Skarb Narodów 1i2, Potwory i Spółka obecnie w sieci real w promocji chyba do 18.10 po 49,99 (ważna cena z gazetki a nie pudełka na półce)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...