Skocz do zawartości
HD DVD

Philips BDP7500S2 3D

Rekomendowane odpowiedzi

...I na dodatek padł!!! Mój Philips 7500 S2 właśnie "odmówił" współpracy.Przestał reagować na polecenia pilota. Dioda tylko kilkakrotnie "mrugnie" i koniec! Jutro do serwisu :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I na dodatek padł!!! Mój Philips 7500 S2 właśnie "odmówił" współpracy.Przestał reagować na polecenia pilota. Dioda tylko kilkakrotnie "mrugnie" i koniec! Jutro do serwisu :-(

Jaki miałeś soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki miałeś soft?

Ten najnowszy V1.49 Mam właśnie taką nadzieję,że to "tylko" oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy V1.49 Mam właśnie taką nadzieję,że to "tylko" oprogramowanie.

Dzięki za odpowiedż.Biorąc to pod uwagę-wstrzymam się z wgraniem tego softu.Jak będziesz już po "nieplanowanych" odwiedzinach w serwisie,to daj znać co stwierdzili.Może ktoś jeszcze wgrywał ten soft i może się podzieli swoimi uwagami.

Edytowane przez chorzow1957

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz już po "nieplanowanych" odwiedzinach w serwisie,to daj znać co stwierdzili.

Nic nie stwierdzili,nikt nic nie oglądał,wysyłają sprzęt do Radomia,tam się zajmują blu-ray'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: Dzięki. Oczywiście,że wszystko opiszę. Jeżeli dobrze zrozumiałem konsultanta,to wgrają mi soft "fabryczny" czy "serwisowy",który niby trochę różni się od tego na ich stronce i powinien zlikwidować wszystkie dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z kolei mam BDP8000 i mam pytanko: czy również u Was przy odtwarzaniu plików przez usb jest problem z wyświetlaniem polskich liter?? U mnie raz wyświetla zastępczo jakieś inne znaki a niekiedy w ogóle zamiast tych liter nic nie wstawia i jest wielka pustka - czasami trudno się domyśleć co tam w ogóle jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to samo i jak do tej pory nie udało mi się tego obejść.

Wyjściem jest wstawienie napisów bezpośrednio w film, wtedy widac polskie literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do philipsa do obsługi technicznej i gość powiedział, że oczywiście polskich liter żaden model nie widzi z filmów przez usb i widzieć nie będzie :/ na pytanie czy w przyszłości coś się zmieni odnośnie jakiegoś softu niestety nie umiał odpowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z kolei mam BDP8000 i mam pytanko: czy również u Was przy odtwarzaniu plików przez usb jest problem z wyświetlaniem polskich liter?

Zależy jakie pliki,np. w divx czy xvid,jest możliwość zmiany liter na "Europę środkową",natomiast w MKV jeszcze tego nie ma,niby obiecali,że nad tym pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie pliki,np. w divx czy xvid,jest możliwość zmiany liter na "Europę środkową",natomiast w MKV jeszcze tego nie ma,niby obiecali,że nad tym pracują.

Oooooo a gdzie to zmieniasz ?

Bo cos nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo a gdzie to zmieniasz ?

Bo cos nie moge znaleźć.

Hmm... Jak juz pisałem,mój blu obecnie jest w serwisie wraz z pilotem,ale może jakoś opiszę.Otóż,podczas odtwarzania divx,przyciskamy przycisk z prawej strony ikonki "domek",otworzy nam się okienko "ustawienia" (chyba),tam czwartą lub piątą pozycją,będzie zakładka "rodzaj znaków" (coś w tym stylu),klikamy na nią i ustawiamy "Europa Środkowa".Trzeba to robić za każdym razem,nie możemy ustawić tego na stałe. Jak już dostanę swój odtwarzacz,to podam wszystko dokładnie. Napisz,czy się udało:-) Pozdrawiam.

Chciałbym jeszcze dodać,że np. podczas odtwarzania plików mkv ta zakładka w ogóle nie wystepuje.

Edytowane przez fazer58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frazer58 masz racje, nawet w moim modelu to działa... co prawda jest w innym miejscu i nazywa się "zestaw znaków" i po zmianie na europa srodkowa są polskie litery !! :) racje masz niestety również w kwestii mkv... porażka troche ta pomoc techniczna przez telefon bo nic o tym gość nie wiedział. no ale już krok na przód !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mamy kolejny soft - 1.52

zmiany:

System Software Version: 1.52

 BBC iPlayer feature is enabled (for UK, /05 models only).

 Resolves the issue of an incorrect SW version displayed when upgrading to v1.49.

 Aligns the VOD Registration process with DivX® requirements.

 Resolves certain playback issues with MKV files having profile High 4.1.

 Resolves an issue whereby a blue screen appears when accessing via Disc/Popup button for certain PAL DVD discs.

Być może w takim tempie poprawią wszystkie błędy :)

po bezproblemowym wgraniu nie widzę nadal formatu 21:9 ( mi osobiście zbędny )

resztę potestuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie mija dwa tygodnie,a blu dalej nie ma :(

W serwisie jest taka opcja,że można śledzić przebieg naprawy.U mnie widnieje "czeka na części",także wychodzi na to,że nie jest to wina oprogramowania,co mnie trochę martwi.U kolegi "Marek001",też pleyer się zawieszał,jestem ciekaw jak sytuacja u innych posiadaczy Philipsa 7500MkII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jak do tej pory pod względem "mechanicznym " działa bez zarzutu.

Problem jest z odtwarzaniem wybranych plików WMV - oraz profilu 5.1.

W wypadku plików WMV nie wiem, dlaczego jedne odtwarza, a inne nie ?

Mediainfo nie wykazuje istotnych róznic między nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie mija dwa tygodnie,a blu dalej nie ma :(

W serwisie jest taka opcja,że można śledzić przebieg naprawy.U mnie widnieje "czeka na części",także wychodzi na to,że nie jest to wina oprogramowania,co mnie trochę martwi.U kolegi "Marek001",też pleyer się zawieszał,jestem ciekaw jak sytuacja u innych posiadaczy Philipsa 7500MkII.

U mnie się wieszał przy jednym filmie.

Po aktualizacji do wersji 1.52 film sie odtwarza i nie mam problemów z nim.

Oprócz oczywiście znanych, że nie widzi filmów w profilu 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nareszcie odebrałem,po 23 dniach naprawy! Napisali,że wymiana układu zasilania + aktualizacja oprogramowania. Oczywiście formatu 21:9 nadal nie ma,plików mkv w profilu 5.1 nadal nie obsługuje,co ciekawe wersja oprogramowania to 1.46, a są już przecież dwie następne. Po włączeniu występuje takie"chrobotanie" mechanizmu,nie pamiętam już,czy miałem takie "coś",jak jest u Was Panowie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nareszcie odebrałem,po 23 dniach naprawy! Napisali,że wymiana układu zasilania + aktualizacja oprogramowania. Oczywiście formatu 21:9 nadal nie ma,plików mkv w profilu 5.1 nadal nie obsługuje,co ciekawe wersja oprogramowania to 1.46, a są już przecież dwie następne. Po włączeniu występuje takie"chrobotanie" mechanizmu,nie pamiętam już,czy miałem takie "coś",jak jest u Was Panowie? Pozdrawiam.

Mechanizm strzela u szwagra tez. Tak chyba powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja oprogramowania.

System Software Version: 1.53

 Catch-up TV (via NetTV feature) is enabled for Netherlands.

 Resolves an issue of video stuttering during disc playback while connected to a wireless network.

 Improves the playability of Avatar Extended Collector‟s Edition discs.

 Minor corrections in Suomi menu language text.

 Resolves an issue where a hang-up is encountered sometimes after restoring to factory default settings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Philipsa zapytanie kiedy będzie działać profil 5.1 - odpisali że w aktualizacji na początku lutego naprawią ten problem. Ciekawe ile w tym prawdy.

Edytowane przez apaziews

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest soft 1.56. Działa zmiana kodowania napisow w mkv. Niestety dalej nie lyka mkv profil 5.1.

P.S. Trafil mi sie filmik w Realplayer 9. nie dziala Ciekawe czy kiedys bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy oglądam film i już trochę czasu minęło i np chce na chwilę wyjść z pokoju biorę pilota i próba zatrzymania filmu - brak reakcji ! Żaden przycisk nie działa poza wyłącznikiem, który reaguje po krótkiej chwili... Spotkaliście się z takim czymś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...