Skocz do zawartości
darek_k

Killzone 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ciekawa recenzja gry oraz jej tryb 3D od redaktorów których mało co może zaskoczyć :(

....Szczęśliwie po sali wałęsał się człowiek, który odpowiadał za jej implementację. Więcej ? nie był skażony przymusem wypluwania z siebie pustych marketingowych haseł i uczciwie wyłożył mi całość. I tak - PlayStation 3 generuje obraz, który dociera i do lewego, i do prawego oka. Co oznacza, że tak naprawdę scena musi powstać dwa razy, przez co jest brzydsza. Spada nieznacznie rozdzielczość i bardziej znacznie ilość detali - taka prawda (jakość grafiki w 2D i 3D jest różna). Potem obrazy te wysyłane są do telewizora zdolnego wyświetlić je z częstotliwością 200hz (naprzemiennie). Ponieważ tworzy to niezdrową papkę na ekranie, należy założyć odpowiednie okulary, które sprawiają, że zaczyna wyglądać to...

No właśnie - efekt jest rewelacyjny. Pierwsze wrażenie to absolutny relaks - docenione zdaje się być to, że człowiek dostał parę oczu na twarz, by widzieć głębię. Po prostu na ekran patrzy się niezwykle przyjemnie. Nie mogę się, niestety, odnieść do podobnej technologii wprowadzonej na rynek przez Nvidię, bo nie dane mi było jej wypróbować. Całość bardzo współgra z konwencją gry, czyli widokiem pierwszoosobowym, no i przywiązaniem do jego podkreślenia, z czego seria słynie.

Czego nie wiemy

Oszczędzę Wam pseudopoetyckich opisów piękna obrazu w 3D ? na mnie naprawdę zrobił on spore wrażenie i jest to na pewno jakiś sposób, by promować konsolę na rynku przez następne parę lat. Problemem jest naturalnie dostępność wspomnianych gadżetów.........

całość

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6611

Edytowane przez darek_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem pozytywnie nastawiony do gier 3d w obecnej generacji. W Kz3 zagram pewnie z przyjemnością.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

E tam, jakby ta technologia była na odpowiednim poziomie cenowym, to każdy anty3Dowiec i tak miałby komplet gadżetów 3D w swojej kolekcji.

Każdy krok do przodu, to po prostu krok do przodu i chwała za to... Można marudzić, że jest to cholernie drogie i się tego teraz nie chce, bo nie stać kogoś, bo przed momentem nabył już sprzęt i jest lekko podkur... faktem, że musi zmienić na inny, ale nie można wiecznie pieprzyć, że jest to bleeeee, jak nie jest.

Zawsze to tak wygląda, że Ci co najwięcej narzekają, pierwsi z tej technologii korzystają.

Ja widziałem na własne gały 3D na TV Samsunga, wgniotło mnie w fotel i jest to dla mnie skok jak kiedyś z VHS na DVD i ciut mniejszy niż z SD na HD.

Nie ma co patrzeć na, to że ktoś chce póki co na tym zarobić, wszystko co nowe kosztuje i niecierpliwy tracą dwa razy tyle.

To jest tak samo chore podejście, jak to, że może poczekam, będzie lepszy model i tak w końcu nic się nie kupi...

Dzisiaj się i tak wszystko robi mniej trwałe, żeby ludzie częściej wymieniali, technologia gna i szary człowiek z Polski nie nadąża za tym i się wpienia.

Kiedyś się miało czarno-białego 10" TV CRT i się go trzymało przez 15 lat, dzisiaj trzeba co 2 lata wymieniać TV, żeby być na czasie...

Można bluzgać, że to kosztuje, ale nie można bluzgać, że świat się rozwija ku lepszemu. Najlepiej zainwestować w siebie, by można było być na bieżąco ze światem.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh K3 dopiero za rok :rolleyes: . Takie 3D Vision jest juz na rynku prawie od poczatku 2009. A gry na PC w 3D wygladaja jeszcze lepiej bo nie ogranicza ich architektura konsoli(K3 w 3D bedzie chodzil chyba w 480p albo strasznie zjadą z detalami na min bo 720/1080p w normalnymi detalami w 3D na tej generacji konsol jest niemozliwe). Najlepiej prezentuja sie gry optymalizowane wlasnie pod 3D('3D Vision Ready') przez samych tworcow. Także jak ktos jest napalony na 3D gaming w 3D to polecam sprawdzic. Wiecej w dziale 3D na forum. Wrazenia z wiekszosci gier duzo lepsze niz w tym opisie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...