Skocz do zawartości
MojNick

Kwestia wyboru TV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Przymierzam się do zakupu nowego telewizora. Jak do tej pory po lekturze tu na forum i na internecie zdecydowałem, że będzie to TV w technologii LED. Nie pamiętam jedynie, która to ta lepsza była - RGB?

Co do wymiarów - interesują mnie modele o przekątnej minimum 42 cale. 46 było by chyba optymalne.

Kwestia finansów - wolę nie pisać. Oczywiście nie chciałbym wydać majątku, im mniej tym lepiej, ale z zachowaniem b. dobrej jakości. W końcu TV kupuje się na lata. Jeżeli miałbym dać górną granicę to 5k w ostateczności jak będzie warto... Im mniej tym lepiej.

Co do wymagań:

1. Jakość obrazu. Miło by było aby czerń była czernią ;-)

2. Bardzo miłą opcją była by możliwość podłączenia do TV dysku twardego przez USB i odpalenie z niego filmów w HD. A gdyby dało się i z napisami to w ogóle już by było pięknie.

3. Takie bajery jak możliwość podpięcia kabla ethernet do youtube'a to miły, aczkolwiek zbędny w mojej opinii gadżet.

Duża zaletą by było aby dało się komfortowo oglądać - aby nie odbijał wszystkiego w pokoju...

Do TV będzie podłączona cyfra plus HD, i możliwe, że i polast cyfrowy. Do tego laptopa również czasami się podepnie, jednak nie przez HDMI a TV-OUT (narazie)

Będzie również kino - w przyszłości przez HDMI, a na razie przez coaxial pewnie, albo cokolwiek przez co się da ;-)

Co do firm, nie mam jakiś faworytów. Zawsze podobały mi się telewizory Sony Bravia, jednak biorę też pod uwagę marki samsung, panasonic i philips. Innych raczej nie.

I jeszcze dodam - możliwość powieszenia na ścianie to podstawa.

Więc teraz pytanie do Was? Co polecacie?

Dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez MojNick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
I jak, jest w stanie ktoś pomóc?

Oczywiście że tak, rozwiązanie znaleźć można na poniższym obrazku:

instrukcjaa.jpg

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam więc za błąd :) Źle troszkę zinterpretowałem tą stopkę i uznałem, że mogę tutaj pisać.

Można ten temat wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...