Skocz do zawartości
xisio

Opcja "Zaznacz wszystkie pliki" w file mode C200

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pomysł gdzie można znaleść opcję "Zaznacz wszystkie pliki" w file mode C200? Zaznaczanie pojedynczych plików jest dosc uciążliwe...

Podejrzewam że jest jakaś możliwość zaznaczenia wszystkich plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ma ktoś pomysł gdzie można znaleść opcję "Zaznacz wszystkie pliki" w file mode C200? Zaznaczanie pojedynczych plików jest dosc uciążliwe...

Podejrzewam że jest jakaś możliwość zaznaczenia wszystkich plików.

Daj sobie spokój z file mode...

W Total Commanderze połącz się w obu oknach przez FTP (dwa razy się łączysz)... Możesz wtedy kopiować między oknami wszystko jak leci... bezpośrednio z dysku SATA i dysków USB podłączonych do C200... bez udziału łącza internetowego... wszystko leci wewnątrz C200. ;)

Edytowane przez Sanctrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej jestes w bledzie bo leci przez komputer klienta ftp ? nie mozna pominac sieci lan przy takim kopiowaniu raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej jestes w bledzie bo leci przez komputer klienta ftp ? nie mozna pominac sieci lan przy takim kopiowaniu raczej.

Nie jestem w błędzie. FTP to tylko interpreter poleceń...

U mnie właśnie w ten sposób leci na 100% pomijając kompa... Kopiuję tak całe biblioteki filmów z przenośniego dysku USB. Mam WiFi standard g... normalnie trwało by to wieki (gdybym podłączał dysk do kompa i przesyłał to po WiFi)... a tak to chwila moment... na tyle szybko jak pozwala USB 2.0... Brak też transferu po sieci. Wiem co piszę. Jedyne co "leci" przez komputer to zainicjowanie połączeń FTP, następnie same komendy kopiowania (Total Commander wykrywa, że są to komendy FTP w ramach tego samego urządzenia, czyli C200), a na koniec procesu potwierdzenie, że dany plik/i zostały już przekopiowane.

Niby po co miało by to lecieć z dysku USB na C200 do kompa... a późnej z powrotem na C200 na dysk SATA? Nie uważasz, ze to było by bez sensu?

Edytowane przez Sanctrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w błędzie. FTP to tylko interpreter poleceń...

U mnie właśnie w ten sposób leci na 100% pomijając kompa... Kopiuję tak całe biblioteki filmów z przenośniego dysku USB. Mam WiFi standard g... normalnie trwało by to wieki (gdybym podłączał dysk do kompa i przesyłał to po WiFi)... a tak to chwila moment... na tyle szybko jak pozwala USB 2.0... Brak też transferu po sieci. Wiem co piszę. Jedyne co "leci" przez komputer to zainicjowanie połączeń FTP, następnie same komendy kopiowania (Total Commander wykrywa, że są to komendy FTP w ramach tego samego urządzenia, czyli C200), a na koniec procesu potwierdzenie, że dany plik/i zostały już przekopiowane.

Niby po co miało by to lecieć z dysku USB na C200 do kompa... a późnej z powrotem na C200 na dysk SATA? Nie uważasz, ze to było by bez sensu?

Kurcze zaskoczyłeś mnie tym co piszesz, byłem pewny że komputer bedzie pośredniczyć ale jak testowałeś to pewnie masz rację, muszę jak wrócę do domu to przetestować bo rewelacyjnie można dzięki temu kopiować pliki bez potrzeby używania file managera z prędkością USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie posredniczy, niestety TC nie pokazuje chwilowej predkosci ale na WIFI G - kopiowanie z miejsca na miejsce 500mb - pliku trwa ok 30sek., wiec jak na dysk 2,5" 5400 jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...