Skocz do zawartości
  • 0
setin

Sony HT-SF100 i inne głośniki

Pytanie

mam w tym momencie prosty zestawik kina domowego Sony DAV-DZ260...pojawilo sie juz troche sprzetu, szczegolnie audio, wiec przyszedl czas na kupno porzadnego amplitunera. Problem jest taki, ze chce zostawic sobie glosniczki z zestawu DZ260, gdyz sa male, zgrabne i przyjemnie graja.

Dlatego szukalem czegos do czego wepne takie glosniki (3ohm, takie wtyczki roznokolorowe maja na koncach kabli) i znalazlem Sony HT-SF100. Zalozenie jest takie ze przepialbym tylko amplitunery i stare combo sprzedal z glosnikami od SF100.

Pytanie jest tylko takie...czy na 1000000000000% taki zabieg sie uda? Zapytalem sie Sony, odpowiedzieli mi nastepujaca:

"Zarówno głośniki od HT-SF100 jak i DAV-DZ260 są głośnikami trzy ohmowymi. Na podstawie informacji zawartych w instrukcjach obsługi końcówki kabli są równierz takie same. Co za tym idzie z punktu widzenia paranmetrów głośniki od zestawu DAV-DZ260 powinny działać z amplitunerem z zestawu HT-SF100. Jednakże w związku z tym iż na liście kompatybilnych z głosnikami zestawu DAV-DZ260 nie ma zestawu HT-SF100, nie mogę dać Panu gwarancji, iż taki zestaw (głosniki z DAV-DZ260 i wzmacniacz z HT-SF100) będzie prawidłowo działać."

Ta odpowiedz cieszy mnie tylko w 50% a to przez ten "brak gwarancji"...dlatego pisze - co uwazacie? zadziala i nie mam sie czym przejmowac?

no to juz wiem na 99% ze zadziala, potwierdzilem to w sklepie w ktorym planuje kupic...jednak nie odpowiedzieli mi na jedna kwestie...i tutaj prosze o pomoc.

Mam nastepujace urzadzenia:

- Dekoder UPC HD z nagrywarka Thomson (HDMI, audio optyk i coax)

- WD TV Live (HDMI, audio optyk)

- S370 lub S360...obojetne, te same wyjscia maja (HDMI, audio optyk i coax)

Czy jak podlacze wspomniane urzadzenia po HDMI do SF100, to SF100 odczyta sygnal Dolby Digital i DTS? Czy MUSZĘ zrobic to po kablach spdif? Jezeli druga opcja...to czy uwazacie ze jest to fizycznie mozliwe, polaczyc powyzsze urzadzenia z SF100, zeby uzyskac najlepszy mozliwy dzwiek?

Edytowane przez setin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...