Skocz do zawartości
setin

Blu-Ray + odtwarzacz HD czy Blu-Ray z MKV

Rekomendowane odpowiedzi

No to założyłem nowy temat, bo w sumie nie znalazłem odpowiedniego...

Jak już pisałem wcześniej w innym temacie...zastanawiam się nad m.in. Sony S370. Ale tak sobie pomyślałem, ze w sumie jeżeli chciałbym dokupić kiedyś odtwarzacz HD do MKV i tym podobnych (myślę o WD TV Live), to cenowo wychodzi na to samo co bym kupił LG BD390...

Jakie są Wasze opinie? Który układ wg Was się lepiej sprawdzi:

1. Sony S370 + WD TV Live

2. LG BD390 czy coś podobnego

W kwestii odtwarzacza HD zależy mi na odtwarzaniu plików po LAN (niekoniecznie WiFi)...rzekomo wg specyfikacji S370 ma mieć taką funkcję "kiedyśtam" (czyli odtwarzanie divxów i mkv po DLNA)...więc już się sam gubię co zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym 390 LG ale musisz wiedzieć ze nie będzie otwarzał kopi bezpieczeństwa płyt blu-ray nagranych na nagrywarce komputerowej.Ani 25/50/R/RE. Poza tym spoko.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o Dune Prime 3.0.

To jednoczesnie blu ray i MNT. Cena troche powyzej 1600 zl ale nie ma rzeczy z ktora mialbys problem.

Swietny odtwarzacz sieciowy rowniez wszelkiej masci materialu BD.

Popcorn C200 rowniez ale ma narazie problemy z odtwarzaniem materialu BD po sieci dlatego trzeba czekac.

Zamiast LG 390 proponuje zastanowic sie nad takim rozwiazaniem. Wiem, ze 390 mozna kupic za ok 1100 zl ale Dune jest wart swojej ceny. To inwestycja w przyszlosc :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie o Dune Prime 3.0.

czytalem...troche...ale to juz za wysoki pulap cenowy dla mnie. Chcialbym sie zmiescic w 900zl, no moze w 1000zl, wiec niestety musze szukac czegos tanszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem tutaj to ten Sony radzi sobie całkiem nieźle z mkv.

edit:

już doczytałem, że chodzi o mkv po lanie

Edytowane przez pRzeKop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączam się pod temat.

Rozważam zakup LG BD390 lub Dune Prime 3.0. Po przeczytaniu dziesiątek stron na forum sam już nie wiem...

Zależy mi przede wszystkim na jak najlepszym obrazie i bezproblemowym odtwarzaniu .mkv z DD jak i DTS. Mam nadzieję, że z czasem przejdę na normalne, oryginalne BD, ale na razie...

Który z nich ma lepszy obraz?? Jakie mają możliwości jego regulacji?

Podłączone będzie z amplitunerem optykiem, z czasem chinchami 5.1, a z projektorem poprzez HDMI.

Dotychczas moim źródłem był laptop. Miałem również krótki epizod z popcornem 110, ale obraz mi nie odpowiadał.

Który?

Edytowane przez coper_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kolejnych kilkudziesięciu stron zdecydowałem się na LG. Od dziś już testuję i muszę przyznać, że to bardzo przyzwoity sprzęt. Spełnia moje wymagania w 100%, przynajmniej na razie... Jedyny minus to pilot, który wygląda jak..., a właściwie to nie wygląda;)

Zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...