Skocz do zawartości
depe

U2 360° Tour - Live At The Pasadena Rose Bowl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwięk ok, ale obraz to jakaś masakra...głównie ujęcia z daleka!! Obraz rozmazany i do tego kupa ziarna!!!! Teledyski w jakości SD :huh: Dodatek z Polski to ten sam kawałek filmiku ze strony U2 !!!!Żal!!!!

A już dzisiaj trzymałem płytkę w rękach,ale coś mnie tknęło i odłożyłem na półkę.I całe szczęście!!!DZięki za opinię-pare groszy zostało w kieszeni!Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a czy na BD jest nasza flaga??

Pozdrawiam

Krzysiek

Jest, ten sam krótki filmik co w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz jak z kamery internetowej. Wydanie totalnie s[beeep]e, jaja sobie z ludzi robią. Nie polecam :angry2:

Edytowane przez Robert Dy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, obraz cieniutki jak na blu-ray. Ale w kwestii audio daję 10/10 (DTS HD MA) i wizualizacja/reżyserka (nie mylić z jakością obrazu) 10/10. Kamery są dosłownie wszędzie (razem 26). To co się tam wyrabia (latający Bono na wiszącym mikrofonie, laserowa kurtka, stacja kosmiczna itd.) trzeba po prostu zobaczyć. Jeżeli ktoś nie widział na żywo będzie w lekkim szoku.

Dla fana U2 (i nie tylko) pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U sąsiadów zza Odry w Saturnie tylko 13 euro, nie ma sprawiedliwości na tym świecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam banana :D

Mam wszystkie koncerty na DVD, więc tutaj nie będę narzekać na jakość - przy koncertach liczy się przede wszystkim dźwięk, a obraz to miły dodatek (przynajmniej ja tak do tego podchodzę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle narzekań ale na Allegro uzywek prawie wcale nie ma, jak już to w cenach takich prawie jak nowe w sklepie. Wierze że mówią prawde ci co narzekają ale dziwi mnie takie zastanawianie "Czemu ja to wziąłem". Kupujecie to bo wiecie jakiej rangi to zespół , jeśli nie będąc fanami to wtedy z ciekawości. Nie ma co płakać tylko doceniać samo show w sobie. Lepiej mieć niż nie mieć to co jest bo może perfect nie jest ale to i tak najlepsza wersja bo proszę nie mówcie mi że dvd jest nie gorsze. Akurat w dodatku ceny w przypadku koncertów DVD są niewiele tańsze od wersji Blu-Ray. Ja na you Tube ogladałem trochę i nie oceniająć jakości uważam że koncert należy do takich które trzeba mieć zwłaszcza fajnie wyglądają te rzeczy o których mówił Bogge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...