Skocz do zawartości
zibi61

Marusys VU+ Duo TWIN LINUX

Rekomendowane odpowiedzi

Podaję tylko podstawowe formaty : RM ,RMVB , DAT.M2TS,MOV ,ASF CZY MJPG.

Z nimi kompletnie sobie nie radził !!!

.MJPG - co to za format - motion JPEG - ktos tego jeszcze uzywa ???

.DAT - z zapomninego juz VideoCD (kiedy to bylo;) ) - zwykly mpg z tylko z innym rozszerzeniem, wiec bez problemu

.ASF - tez leciwy format (obciazony restrykcjami patentowymi Microsft - dostepny jedynie dla uzytkownikow systemu Windows)

.M2TS - w czystej postaci (bez konwersji do .ts) nie radzi sobie i dm

.rm,.rmvb - z nimi nie radzi sobie, o ile sie orientuje, takze DM8000 (albo nie pisza o tym na stronie jednego z wiekszych forow o dm) - albo sie myle.

A jesli chodzi 1080p - to u mnie chodzi plynnie i nie gubi synchronizacji - moze to kwestia sprzetu, lub image - rev. 2

Edytowane przez pawelNL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi 1080p - to u mnie chodzi plynnie i nie gubi synchronizacji - moze to kwestia sprzetu, lub image - rev. 2

Wszystko zależy od tego , co chcemy obejrzeć . Oto wypowiedź z innego forum w tym temacie:

"Domyślnie divx ac3 - cięcie

Witam!

Od wczoraj jestem posiadaczem vu duo, poczytałem trochę, pokombinowałem i nawet działa wszystko co chciałem, no prawie.

W przypadku filmów divx z audio ac3 tnie dźwięk, ktoś wie co z tym zrobić?

W przypadku filmów divx przez vlc totalna porażka, komp z którego leci proces vlc zabiera całą moc komputera i tnie filmy wogóle, nie tylko audio.

Image jakie wgrałem to pli sprzed paru dni. "

Takich wypowiedzi jest więcej a taka odpowiedź z serwisu tego tunera i komentarz:

" mam też ten problem odpowiedź jaką dostałem to

"problem znany"

a więc skoro wiedzą, to pozostało tylko czekać i się modlić o natchnienie dla programistów by wiedzieli jak to naprawić,

jak znam życie jeśli do tej porty jeszcze tego nie zrobili, to za pewne nie zrobią w ogóle.

Nie jest tak "różowo" i nie będzie , bo tuner jak Azbox czy Qbox wymaga sporo zmian , aby

funkcjonował tak jak obiecuje producent.

Za kilka miesięcy okaże się , czy wsparcie będzie nadal jak w DM !!!

__________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownania VU+ do Ipboxa sa bez Sensu i prowadza tylko do uwidocznienia ruznorodnosci zdan w tej Kwestji !!

Piszac ze VU sobie nie Radzi na Scarcie w stosunku do Ipbox co to ma znaczyc !! Moze sa roznice ale jest to bez znaczenia

Istotne jest subiektywne odczucie odnoszace sie tylko do VU+

Poruwnywalem troche dzisiaj na Kanalach Polsatu (jak wiadomo nie maja najlepszej Jakosci) i moim zdaniem jakosc na Scarcie jest duzo lepsza jak tych samych Kanalow przez HDMI co moim zdaniem nie jest wcale dziwne.

Jest to moje Zdanie i pisze to zeby pokazac ze ta kwestie mozna odczuwac tez Pozytywnie.

Jak to sie mowi "Kazdemu co kto Lubi"

Na marginesie mamy nowy Image do VU+ 4.3 w kturym ponoc poprawiono sterownik Obrazu i mozna to wgrac nie czekajac na nowe wydanie VTi czy BH. To znaczy do obecnych wersji VTi czy BH. Sam jeszcze nie prubowalem tego.

Wiec zebralem sie i zrobilem maly test ktury sprubuje Uploadowac na naszego UPA. Jest to Nagranie Kamera z Ekranu TV ale jest to SPLIT widac dwa zrodla Sygnalu tego samego Kanalu oczywiscie z VU+

Wysylam wlasnie na UPA nazwa Pliku

VUPlus_Test0.MOD.zip

Jest juz w Poczekalni !!

Jak go dopuszcza podam Linka ale i tak mozna szukajac nazwy go znalezc. Ciekawie by bylo jakby paru Userow to sciagnelo (25 mb)i napisalo tutaj ktura strona ma lepszy Obraz.

Jak by sie pare zdan zebralo to napisze ktura Strona z jakiego wyjscia VU+ pochodzi Poza VU+ Duo nie ma aktualnie na rynku tunera twin ze stabilną E2, dobrym wsparciem, który można śmiało traktować jako niezłą alternatywę dla DM8K. Najlepiej poczytaj o VU+ i dokonaj sam wyboru bo każdy może mieć inne priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec pare spostrzezen co do tego Tunera, dzisiaj go dostalem.

Pierwsze wrazenie po wypakowaniu, skrzynka prosta w budowie ale funkcjonalna.

Zuca sie w Oczy mala ilosc otworow "Wentylacyjnych"

zalaczylem co potrzeba z Kabelkow i wlaczylem i dziala !! przeszlem przez asystenta instalacji Enigmy2 bez Problemow jest lista kanalow podstawowa (Niemieckie wszystkie) ustawienia Astra/Hotbird Tuner B podlaczony wewnetrznie do Tunera A (polaczenie po wybraniu jest Automatyczne)

Tuner chodzi stabilnie Obraz Super !! Po jakichs 3 Godzinach Tuner nie jest nawet Cieply raczej letni, prawie Temperatura Pokojowa.

Prubowalem rozne Moduly wszystkie kture mam dzialaja.

Jest Plugin do zainstalowania z Menu ktury tak jak w Enigmie Dreama 8000 pozwala do Modulu przypisac pojedyncze Kanaly z Pakietow !! to jest pomocne w opanowaniu np. "zgryzow" pomiedzy kanalami Multikryptu Polsatu/Cyfry tak to dziala na Dreamie 8000 czy dobrze do dziala na VU+ bede jeszcze testowal.

Zabieram sie za wgranie najnowszego Oryginala potem przyjdzie pora na baryallena.

Troche dziwnie wyglada Pilot, jest caly Bialy i przyciski jakos inaczej sa jak w innych Pilotach. Moze kwestia przyzwyczajenia.

Ciekawostka jest ze do papierow zawartych przy Tunerze dolaczona jest "Ulotka" ktura mowi ze jesli w ramach gwarancji oddamy Tuner do np. Naprawy i stwierdza nie Firmowany Soft to Gwarancja przepada !!

Jak dla mnie pierwsze wrazenie SUPER Tuner !!

Dopiska

Podlaczylem do USB Stick 8 GB Traxdata !! Zainstalowalem BarryAllena bez Problemow !! Potem przy jego Pomocy na USB w Multibocie Najnowszy Gemini 4.6 z Dreama 8000. Jak narazie dziala bez Problemow (Gemini) ! Ogolnie Gemini lepiej chodzi jak Oryginal i VTI.

Co na tym dziala, na Oryginale i VTI jak zreszta i Gemini Prubowalem Skopiowane na HDD Plyty DVD Odgrywane sa na Gemini i VTI nawet jest DVD Menu ale Obraz strasznie momentami "Tnie" i jest problem z Przyciskami sterujacymi na Oryginale z tego Odtwarza tylko Pliki ....VOB. Na Gemini prubowalem Pliki TS i te odtwarza raczej bez Problemow nawet Kopie Filmow z BR kture Przemultipleksowalem na TS z pelna Rozdzielczoscia odtwarza bez Problemow. Jest Problem z DTS nie wiem czy jest na wyjsciu Optycznym bo jeszcze nie prubowalem. Gemini odtwarza tez Pliki MKV niekture, rownierz XVid-Avis Filmy ..MPG ...TS . Niestety Oryginal i VTI ma problemy z wlaczeniem Dysku HDD do Systemu, wlasciwie wydaje mi sie ze brakuje odpowiednich Symlinkow bo nie znajduje Plikow Multimedialnych wogule. Byc moze jest tak tylko u mnie ale w Gemini jest OK !! co sugeruje ze w tych dwoch ostatnich brakuje czegos. Poprawilo sie to po wgraniu wersji 2.5 Oryginala

Kupilem w Niemczech bo tutaj Mieszkam. Koszt 449 Euro.

@Cute wgranie Gemini to nie Odwaga, wydaje mi sie ze Obawy sa chyba nieuzasadnione. Chociaz niewiadomo !! Chcialem ale koniecznie porownac z Gemini na Dreamie 8000 Obraz itp. Oczywiscie jak przypuszcza @ludwis wgralem na Multibota zreszta jest to oczywiste bo do Flasza chyba nie da sie wogule wgrac.

Jedna z zeczy kture w Ciszy jest postrzegalne to to ze wiatraczek ktury jest w srodku troche w Ciszy jest zabardzo slyszalny. Nie wiem gdzie on tam jest bo jeszcze nie otwieralem go ale to tlumaczy dlaczego jest prawie "Zimny" Denerwujace moze byc tez ze w Stendbay tez Wiatraczek ten chodzi.

Dopiska dalszego Testowania.

Wiec powiodlo mi sie z Dyskiem HD na Oryginalnym Image we Flashu.

I tak wiec prubowalem rozne zeczy Odtwarzac przez Media Player.

Film z BR przemultipleksowany na TS z pelna rozdzielczoscia Odtwarza OK !!

Filmy nagrane np. Kiedys w Dreambox (SD) tez TS Odtwarza OK !!

Filmy &..MPG Odtwarza OK !!

Filmy &...AVI (Xvid) Odtwarza OK !!

Filmy MKV Odtwarza OK !! ale tylko niekture

Audio MP3 Odtwarza OK !!

Po wgraniu Plugina dziala ogladanie Fotek (jpg)

Multimedia te testowalem naturalnie w niezbyt duzych ilosciach, co prawda mam troche tego ale robilem to wyrywkowo. Po prostu troche potrzebuje to Czasu, a tego jak wiadomo zawsze brakuje. We wszystkim sa jednak problemy ze sterowaniem tego (przyciski play stop pause itd.)

Tak to wyglada u mnie co jednak nie znaczy ze u kogos innego takie testy moga wypasc inaczej. Jakosc Obrazu w porownaniu do Dreama 8000 (porownywalem na roznych LCD-TV (VU+ na gorszym) moim zdaniem jakosc jest nie gorsza jak na Dreamie !! Moje to tylko Zdanie i jak wiemy jest to sprawa Subiektywna. Przelaczanie Kanalow HD niekodowanych trwa mrygniecie Oka no moze ciut wiecej, najpierw prawie natychmiast jest Glos po chwili Obraz.

Troche Poprawka do poprzedniego mojego Postu.

Wgralem Oryginala 2.5 potem pare Pluginow doszlo ogladanie Fotek ...JPG Dopiska

Wiec zapuscilem Barry Allena i Gemini nie dziala !! Siedzialem pul dnia nad tym i jak sie okazalo naprozno !! Niedoczytalem bowiem ze Barry Allen Obce Image instaluje dobrze (narazie) tylko w wersji Image Oryginalnego 2.4 ja oczywiscie mialem w miedzy czasie juz te 2.6 !!

Narazie wracam do 2.4 i jak zadziala to zrobie Fotki Gemini.

Jeszcze cos warznego Image nie daje sie Optycznie wybrac podczas startu bo nic nie widac poza Obrazkiem Startowym Barry Allena !! Ale mozna na slepo wybrac naciskajac 0/1/2... jakie i ile mamy Image zainstalowane. Normalnie wybieramy Image do nastepnego startu w Menu Barry Allena. Dzisiaj pokazal sie Oryginal w wersji 3.0 po jego wgraniu do flasha na Image HDFreaks w Multibocie zaczal dzialac Mgcamd_1.35. Narazie testowalem tylko jako Klienta newcs (nie Lokalnie z czytnikow) Ustawienia w mg_cfg

B: { 00 }

rozpoznaje jako MIPS Procesor (Dream 7025.......

Jak narazie wydaje sie dzialac stabilnie.

niewytrzymalem i wyprubowalem tez newcs_1.67 lokalnie i tez dziala, ale cos ma problemy z Resetem Karty co powoduje ze nie odkodowuje. z moich dalszych Testow.

Dla zainteresowanych wyswietlaniem napisow podczas odtwarzania Filmow. na VU+ dziala Plugin DRTIC !!

Zeby jednak byla mozliwosc jego wywolania podczas Odtwarzania trzeba zainstalowac Plugin MEDIA PLAYER DELUXE i przy jego pomocy startowac Filmy.

Przy pomocy CCcam_2.1.3 i Oscam dziala np. Karta Polsatu inne ale tez np. u mnie w dolnym Polsat w Gurnym HD+ Lista jest kompatybilna od/do Dreama 8000 a wgrywam/szczytuje/ edytuje Progiem DreamBoxEdit 3.0

SoftCamy maja pasowac od Dreama ale calkiem tak nie jest, jakas tam roznica chyba jest bo prubowalem np. wystartowac Newcs o kturym nic nie pisze sie dla VU+ wiec wzialem od Dreama i chociaz dziala ale nie odkodowuje (Problemy z Resetem Karty). Na Forum VU+ polecaja wgrywanie tylko wskazanych SoftCamow. Sam wyprubowalem pozytywnie dzialanie CCcam+Oscam i Mgcamd+Oscam. Oscam jako Lokalny Server Kart.

Yotube ma dzialac ale nie lezy to w moich zainteresowaniach wiec nie testowalem.

Z tym Multibootem (Barry Allen) dziala bardzo dobrze jednakze nie do konca !! Obce Image narazie dobrze dzialaja tylko jesli mamy we Flashu wersje Oryginalna 2.4 chociaz z nowym Barry-Allen moze sie to zmienilo trzeba by wyprubowac.

Wgrywac do Flasha mozemy przez USB jest to prostrze !!

Sam narazie zaprzestalem prubowania Obcych Image w Multibocie i skupilem sie na VLi (Oryginalnopodobne) zainstalowalem na Image VLi ten JouTube na VU+ nazywa sie ten Plugin MYTUBE i dziala !!! W kazdym razie pokazuje sie lista z Ikonami Filmow i Opisami, po wybraniu i nacisnieciu OK odtwarza. Wiec mysle ze dziala OK. Mozna tez uzyc Funkcji szukaj. Te Videos daja sie tez Downloaden (sciagnac na Dysk Twardy) Z nowosci !! Pokazal sie nowy Barry-Allen ...35 i na nim z najnowszym np. Oryginalem 3.1 we Flashu dzialaja znowu w Multibocie Image od Dreama 8000.

Mala dopiska. Gwoli scislosci musze napisac ze narazie mam Problemy z uruchomieniem Czytnikow na tym Image. Szaring Domowy dziala. najnowszych Image sterowniki dla WiFi sa ponoc zaimplementowane.

Tylko ze dla jakiegos konkretnego Chipa.

Na Forum VU+ jest nawet Lista WiFi-stickow kture maja ponoc dzialac.

Male Update:

Stan 18.02.2010 wgrane najnowsze VTi v0.4 we Flashu.

Stick-USB-WiFi dziala nareszcie i to bardzo dobrze, sprawdzilem laczac sie z VU+ z Laptopa. Niestety z 6 Stickow kture mialem tylko jeden dziala.

Jego koszt to knap 10 Euro. Wez Program DreamBoxEdit 3.0 szczytaj Liste poustawiaj jak chcesz i gotowe. Listy od Dreama 8000 gotowe tez pasuja.

Dostep: Uzytkownik root hasla nie ma, naciskamy tylko Return. TU DAJSZE OPISY TEGO TUNKA Moje spostrzeżenia na temat VU+ duo po kilkunastu godzinach testów:

Z przetestowanych VTI oraz gemini znacznie bardziej przypadł mi do gustu VTI, szybciej się uruchamia VTI i jest stabilny.

Instalowanie z usb za 1 razem efekt był taki że ustawiając w kreatorze 1080 to ustawiało mi odrazu 60HZ a TV obsługuje mi tylko 50 przy tej rozdzielczości, co powodowało zawieszanie się i restart enigmy. Ponowna instalacja wyeliminowała ten problem.

Problem jaki miałem na początku to inicjacja dysku gdy był sformatowany NTFS pomogło sformatowanie go wcześniej na ext3 i wtedy bez problemu przeszła inicjacja.

Po uruchomieniu i już prawie działaniu trzeba wgrać nową listę (ta dostępna w sofcie nie nadaje się nawet do testów bo dużo kanałow jest nie aktualnych)

Gdy już miałem dysk i dobrą liste przyszła kolej na przetestowanie nagrywania (obecnie mam tylko 1 głowice podłączoną). Timeshift działa bardzo dobrze (jedynie jak zatrzymamy obraz na około 15-20 sekund to występuje przycinanie) gdy czas ten jest już powyżej 30s jest ok na kanałach HD również.

Nagrywanie ustalonych kanałow działa rewelacyjnie, odrazu tworzony jest samba i mamy dostęp z otoczenia sieciowego do folderu z nagraniami które można odrazu oglądnąć na PC ewentualnie przerobić na divx.

Problem wystąpił gdy wczoraj ustawiłem nagrywanie tvn style od 13-14 i ustawiłem by nagrywał codziennie, po czym to usunąłem. I dzis ponownie "niby" to nagrywał, pojawiał się komunikat, że nagrywany jest ten kanał (chociaż w zadaniach go nie ma) nie był on zapisywany na dysk a głowica była zajęta, niestety nie da się tego usunąć, dodam że zadanie było dodane i usunięte przez www, przypuszczam że to wina softu, jedynym wyjściem to ponowna instalacja.

Kolejnym minusem który mi przeszkadza to przyciskami zmiany kanałow uruchamia się "zmianę bukietów" co strasznie mnie drażni, jak również zaczynanie nagrywania czerwonym przyciskiem i REC oraz timeshift - zółty przycisk oraz ||. Jest to powtórzenie tych samych czynności pod rożnymi klawiszami które można by użyć do innych rzeczy.

Ale to chyba koniec minusów, reszta to wszystko na plus.

Jakość obrazu SD jak to SD bez rewelacji ale z tym się nic nie zrobi na żadnym dekoderze Kanały hd naprawde dobra jakość obrazu (nie należe do maniaków niewiadomo jakiego obrazu, tak by zaraz ktoś pisał że w takim i takim dekoderze jest o 1% lepsza).

Dekoder działa szybko, nie zawiesił mi się ani 1 raz. Pilot działa w każdą strone. Kanały zmieniane są szybko, cccam działa stabilnie.

Funkcji oraz pluginów nie będę opisywał bo to już każdy wie co można na nim doinstalować.

Jak bym miał ocenić dekoder to obecnie jest 9/10 i polecam jego zakup.

__________________Tu wypowiedż kolegi webkurier odnośnie gemini Przetestowałem u siebie gemini 4.7 i po podmontowaniu dysku (opis w temacie podpiętym) i zmianie mapowania pilota nie ma większych problemów z tym image. Warunek: trzeba mieć starszą wersję enigmy we flashu. Wtedy nie ma problemów z odbiorem, nagrywaniem i timeshift, jak i z działaniem większości zainstalowanych tam dodatków extra.

Oczywiście nie działa wyświetlacz i żadna edycja skórki tutaj nie pomoże.

Gemini (jak i każdy inny image) do VUplus duo stworzyć można dość prosto - wymagana jest jednak pełna znajomość struktury gemini, czyli trzeba mieć dojście do tajemnic teamu.

Nie ma to jednak jak oryginalny image vuplus, do tego softcam panel i RSS z PLi, skrypty startowe emu z VTI, epg z Dream-Elite, pogoda z newnigma2, oraz własny mod Elgato-HD. Image jest superszybkie, zero zwiech i zawsze aktualne. A przełączanie kanałów kodowanych na Gemini jest znacznie dłuższe od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam już kupiony tuner i totalny brak czasu na jego skonfigurowanie, już tydzień leży w pudełku, a że chciałbym sobie skrócić czas to proszę o porady.

1. Wczoraj na szybko go włączyłem w celu obejrzenia filmu .avi + txt z pendrive'a. Film uruchomiłem przez odtwarzacz multimedialny i pięknie śmiga, ale nie mogłem załączyć napisów. I teraz proszę o poradę, w jaki sposób mogę zmusić urządzenie aby działały napisy txt. Może powinienem ściągnąć jakiś plugin. Oczywiście chciałbym aby odtwarzanie wyglądało możliwie jak najprościej, włączam film i od razu załączają się napisy (nazwa ta sama). Czy tak można? Z bardziej skomplikowanym załączaniem napisów bym sobie poradził, ale żona wymaga żeby włożyć pendriva i odtwarzać.

2. Mam Cyfrę (prestiżowy HD) skąd mogę wziąć aktualną listę programów?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firmware Gigant by WebKurier. Tam wszysatko jest skonfigurowane pod polskę i działa z cyfrą swietnie. Kartę albo wkladaj przez własny moduł i działa bez konfiguracji albo włóż kartę bezpośrednio do Vu Duo chipem do dołu, potem doinstaluj CCcam 2.1.4 i go skonfiguruj.

Wszystko powinno działać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firmware Gigant by WebKurier. Tam wszysatko jest skonfigurowane pod polskę i działa z cyfrą swietnie. Kartę albo wkladaj przez własny moduł i działa bez konfiguracji albo włóż kartę bezpośrednio do Vu Duo chipem do dołu, potem doinstaluj CCcam 2.1.4 i go skonfiguruj.

Wszystko powinno działać od razu.

Bardzo dziękuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z najnowszą wersją OpenPLI 2.o (jeszcze beta - ale stabilna). Filmy mkv 1080p (tylko takie oglądam) chodzą bez problemu (a pluginie autoresolution ustawiamy dla 1080 - 1080p24). Plik mkv przemuksowuje przed odtworzeniem za pomocą mkvmerge (kasuje zbędne ścieżki audio oraz napisy i chaptery). Filmy chodzą płynnie bez zająknięcia - dźwięk DTS po optyku na amplituner.

Jeżeli ktoś pisze, że ten tuner ma problemy z mkv to widocznie ściąga jakieś dziwne realse'y z nieodpowiednich stron. Co do napisów działają bez problemu (format srt kodowanie UTF-8).

Oglądnąłem od czerwca około 40 filmów więc wiem co piszę. Brakuje mi tylko downmixu DTS do stereo na telewizor po HDMI ale ten problem ma zostać rozwiązany (OpenPLI ma już odpowiednią wtyczkę w sofcie - czeka tylko na odpowiednie sterowniki od marusysa).

Co do oglądania jako STB sprawdza się jak dreambox, działa Cyfra+, działają moduły polsatu, dziala karta TNK - ciekawi mnie jeszcze moduł TNK HD. Ogólnie z tunera jestem bardzo zadowolony. Za cenę 1650zł trudno jest znaleźć dekoder, który ma w sobie tyle dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania.

Czy mogę do tego tunera podłączyć zewnątrzę nagrywarkę DVD (USB) i odtwarzać filmy nagrane z kamery AVCHD (m2ts)? Bardzo mi na takiej funkcji zależy.

Jaki dysk HDD: model, firma, warte są polecenia do tego typu urządzeń?

Dziękuję za cierpliwość w odpowiedzi na laickie pytanka... bo widzę że ten tuner dla szperaczy softowych to niezła gratka :)

Edytowane przez szpilasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania.

Czy mogę do tego tunera podłączyć zewnątrzę nagrywarkę DVD (USB) i odtwarzać filmy nagrane z kamery AVCHD (m2ts)? Bardzo mi na takiej funkcji zależy.

I jedno i drugie na razie niedostępne , ale może za kilka miesięcy będzie lepiej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedno i drugie na razie niedostępne , ale może za kilka miesięcy będzie lepiej ???

To zupełnie niedobrze jest... :(

Maiałem nadzieję że chociaż można podłączyć jakiś zewnętrzny napęd a pliki najwyżej bym przekonwertował w coś bardziej ludzkiego - mkv - czy jaki tam teraz kontenerek jest na topie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie niedobrze jest... :(

Maiałem nadzieję że chociaż można podłączyć jakiś zewnętrzny napęd a pliki najwyżej bym przekonwertował w coś bardziej ludzkiego - mkv - czy jaki tam teraz kontenerek jest na topie...

Na ten moment tylko pendrive przez USB a a filmy w kontenerze Matroski już są czytane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tuner satelitary jest do odbioru i przetwarzania sygnalu na ekran i w tym powinno sie oceniac jakosc tunera ( tunery z linuxem to juz inna sprawa jesli chodzi o mozliwosci zmiany..np. wygladu menu ) wiec moje pytanie o jakosc obrazu? podobno dobry sygnal i jakosc obrazu daje Technisat. Jestem ciekawy jak to jest z Vu+ Duo.

Jesli kogos stac na dobry Tv dlaczego nie kupi dobrego tuner plus dobrego odtwarzacza ktory czyta wszystkie formaty?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli kogos stac na dobry Tv dlaczego nie kupi dobrego tuner plus dobrego odtwarzacza ktory czyta wszystkie formaty?!

A kto twierdzi , że posiadacz dobrego telewizora nie kupuje równie dobrego tunera z odtwarzaczem

multiformatowym ???

Do wyboru jest kilka modeli tunerów i o wiele więcej zewnętrznych , uniwersalnych playerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...