Skocz do zawartości
tomekfff

Tech Link WiresNX 690202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów,

Cały czas tłucze mi się po głowie kwestia kabla HDMI. Wiem, że było na forum seeetki razy i proszę nie zaczynać dyskusji o przekazie zero jednakowym, nie to jest moim celem ;) Akurat nic konkretnego na temat tej firmy nie znalazłem.

W tej chwili konsolę z amplitunerem i amplituner z TV mam spięte „drutami”. Nie wiem czy w jakikolwiek sposób osłabia to obraz i dźwięk – nie mam punktu odniesienia.

Po ostatnich perypetiach, jakie miał mój brat z kablem ( po wymianie z druta na Vivanco zniknęły artefakty i wg niego poprawił się obraz, coś musi być na rzeczy ) i mnie korci żeby wycisnąć ze sprzętu co tylko się da.

Szukałem na Alledrogo i moją uwagę zwrócił kabel Tech Link WiresNX 690202, 2m długości. Głównym wyznacznikiem jest niestety cena, ciężko będzie mi wydać na 1szt więcej niż 100 zł ( potrzebuję 2 )

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą firmą, czy warto kupić ? A może polecicie cos innego w podobnej cenie ale też i dobrej jakości?

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 sztuki z serii 700202 : http://www.wires.pl/product-pol-181-Tech-L...02-WiresXS.html

Jestem b. zadowolony, wcześniej miałem jakiś vivanco i były atrefakty, na Wires tym z linka wszystko śmiga jak należy.

Myslę że seria 690202 też zagra jak należy.

Pozdr

Edytowane przez Dawidowski1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chord model SuperShield w cenie 200,-za 1m. w tej kat.cenowej Best Buy , nic lepszego nie znajdziesz.

Warto.

TechLinka sobie daruj

p o z d r a w i a m

Edytowane przez STAMINA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...