Skocz do zawartości
tomluc

LG M237WDP Warto ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać czy warto kupić ten telewizor (monitor) za około 900zł ?? Zamierzam na nim odbierać obraz z Cyfry+ i nie będę go podpinał do komputera. Mam nieduży pokój także myślę, że 23 cale w zupełności wystarczą. Proszę o pomoc. Jeżeli mielibyście jakieś inne propozycje w podobnych pieniądzach to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto na pewno ale jeżeli wolisz dołożyć trochę kasy to może lepiej m2362d mam takiego i śmiga bez zarzutu ma opcję usb(mp3 i jpeg) http://www.lge.com/pl/sprzet-komputerowy/m...v-M2362D-PC.jsp z resztą polecam monitorek tv z czystym sumieniem,doskonale sobie radzi z sygnałem SD jako tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałem zapytać czy warto kupić ten telewizor (monitor) za około 900zł ??....

Nie warto za 900 zł ponieważ na aukcjach można je upolować nawet za 600 zł z promocji C+, ponadto tak jak wyżej uważam że lepiej wybrać model M2362D nawet ciut dopłacając.

Oprócz mp3 i jpg znajdziesz na forum sposób na divx.

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie Chciałem zakłądać nowego tematu a zapytac o mały szczegół. Mianowicie przyszedł mi dziś ten tv z cyfry. Przedtem uzywałem tv thomsona starego "prózniaka" połączonego z dreamboxem. Wszystko ładnie chodziło. Po podłaczeniu LG poza innymi kolorami i drobiazgami rzucił mi sie pewny irytujący szczegół. Otóż stary thomson sie włączał i wyłączał kiedy sie włącząło dekoder (dekoder nim sterował przez scart) Natomiast LG juz tak nie robi i mimo moich usilnych starań nie zmalazłem na to sposobu.

I moje pytanie, czy LG nie ma takiej funkcji ?? Czy moze to sie odbywa w jakiś inny sposob??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakim thomsonie piszesz CRT? bo z tego co wiem to LCD nie wyłączają się przez euro,no chyba że u innych jest taka możliwość w co wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "prózniaka" i własnie chodziło mi o CRT z racji lampy próżniowej. Czyli ze lcd sie tak nie właczają. Ok tylko dziwi mnie ten fakt skoro to bardzo ułatwiało zycie tylko z jednym pilotem.

Jest na to jakas rada czy tylko ewentualnie zmienić pilot na uniwersala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczytaj się w instrukcję czy przypadkiem pilot nie ma możliwości sterowania drugim urządzeniem bo wiem że LG umożliwia coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ten od Cyfry+, sam go od nich dostałem, a za 600-700zł upolujesz go na Allegro.

Można odblokować w nim DivX-a za pomocą instrukcji napisanej ode mnie (poradnik przyklejony w tym dziale, w którym jest ten temat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...