Skocz do zawartości
bohun

Problem z filmem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeden nabyty ostatnio film wydany przez monolith, który nie działa płynnie. Zastanawiam się czy taki film będe mógł zwrócić do dystrybutora i żądać zwrotu kasy? I czyja tu wina, że film nie działa poprawnie - wydawcy czy producenta odtwarzacza? Ten blu-ray zaczyna mnie wkurzać, z dvd sprawa była jasna - ustalony format i nie było możliwości, żeby coś nie poszło a w tym blu-ray reguły zmieniają się w trakcie gry - to nie wporządku. Nie dawno miałem problem z odtworzeniem w ogóle filmu Australia (poszedł po zrobieniu najnowszej aktualizacji) teraz ten z filmem monolithu. Zaczynam się obawiać kupować nowe pozycje, a monolithu szczególnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu chyba nikt czarodziejskiej kuli nie ma i nie wie jakiego masz playera i jaki film chcesz odtworzyć :)

zrób upgrade firmware, powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wgrany najnowszy sterownik, a odtwarzacz to stacjonarny sharp bd-20hp. Ale mnie interesuje bardziej problem po czyjej stronie leży wina w przypadku nie poprawnie działajacych filmów - po stronie wydawcy czy producenta odtwarzacza, bo nie wiem do kogo kierować pretensje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj problemy stwarzają dotwarzacze w 99/100 przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje " Nie dawno miałem problem z odtworzeniem w ogóle filmu Australia (poszedł po zrobieniu najnowszej aktualizacji)"

Problem raczej leży po stronie odtwarzacza,jak się nie mylę jest to jeden z pierwszych odtwarzaczy Sharpa. Jak dla mnie firma nijaka i omijam ją. Jak masz możliwość weź ten film do kogoś z odtwarzaczem i się przekonasz na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...