Skocz do zawartości
Lenin

nbok.n.pl - żart?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie chciałem dokonać zmian w moich pakietach korzystając z nboka. To mój drugi kontakt

z tą stroną - poprzednio dowiedziałem sie na infolinii, że zarządzanie pakietami nie jest możliwe

z poziomu nboka - trzeba dzwonić.

Zalogowałem się więc, przechodzę do listy pakietów, i... nie widzę cen - nigdzie - nie wiem ile co

kosztuje...

Na stronie widziałem info o ostatniej fakturze, nie ma żadnego wglądu w dokument, tylko kwota...

Wchodzę na stronę nki - nie ma żadnej informacji o cenach pakietów - są tylko promocje...

W zakładce dokumenty jest cennik z którego nic nie wynika - inne pozycje w cenniku inne w nbok...

Czy gdzieś (poza infolinią) można się dowiedzieć ile co w n-ce kosztuje? Czemu słuzy ukrywanie

cen pakietów przed abonentem?

Jak zrezygnuję z pakietu to czy jest wyłączany od razu czy mam go do końca okresu rozliczeniowego?

Tutaj rozpocznę wątek poboczny:

Chcę zrezygnować z VOD - to był główny powód dla którego zamieniłem cyfrę na nkę...

(1) ceny filmów dużo droższe niż w wypożyczalni a jakość taka sobie, dałem się niestety złapać na

"5zł za film" - szkoda tylko że na dobę a trzeba brać na dwie

(2) w picturebox w kółko te same filmy tylko w coraz gorszej jakości, np. filmy które tam są teraz w sd,

kilka miesięcy temu były tam w hd (nie wszystkie oczywiście)

(3) seriale które były (przynajmniej dla mnie) najciekawsze - losty, house, herosi - skończyły się, a jakoś

ociągają się z puszczaniem nowych sezonów (losty, house)

"A miało być tak pięknie..."

--

Pozdrawiam,

Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to kolejny rozgoryczony ktoremu po obejzeniu ulubionych seriali przestala sie podobac oferta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ceny pakietów masz tu i nikt niczego nie ukrywa.

http://n.pl/oferta/oferta_n.html

Z podanej strony niczego się nie dowiedziałem - dalej nie wiem ile kosztuje pakiet "Max Pack" i "MIX VOD" - z jednego chcę zrezygnować ani żaden z innych pakietów - w ofercie ich po prostu nie ma, są za to w nboku z możliwością wlączenia. Kombinacji jest kilka - chciałbym sobie policzyć co mnie będzie mniej kosztować.

Co i kiedy możesz wyłączyć zależy od tego jaką umowę podpisałeś. Przeczytaj regulamin "Twojej" promocji to się dowiesz.

Masz problem ze wzrokiem czy z czytaniem?

Nie pytałem o "moją" promocję. Pytałem czy jak wyłącze pakiet przez nbok to działa to od razu (i od razu przestają naliczać opłatę) czy niezależnie od momentu wyłączenia zawsze będzie do końca okresu rozliczeniowego (i tak też policzona opłata).

--

Pozdrawiam,

Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie to kolejny rozgoryczony ktoremu po obejzeniu ulubionych seriali przestala sie podobac oferta...

Ofertę podstawową wszystkie platformy mają (prawie) taką samą za (prawie) te same pieniądze. Każdy więc szuka czegoś dla siebie. Jeden decydował się na nkę ze względu na dekoder, inny ze względu na kanały hd, jeszcze inny bo pani w punkcie sprzedaży miała duże cycki. Mi się podobały seriale i oferta filmowa picturebox (nie wypożyczalnia, kilka razy skorzystałem - raz film mi zrywało [ztcp Ironman HD] - odpuściłem sobie korzystanie z wypożyczalni). Picturebox zszedł na psy - dają w kółko te same filmy (wyczerpali już katalog wytwórni?). Nie widzę w tym nic złego, że z powodu vod wybrałem enkę, ani tym bardziej w tym że jestem zły że nka nie wywiązuje się z obietnic "światowych hitów prosto z hollywood" (filmy w kółko te same, seriale z coraz gorszej ligii - to moje prywatne zdanie).

--

Pozdrawiam,

Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przecież wszystko masz tutaj http://n.pl/oferta/doc.html

Byłem juz na tej stronie i czytałem "cennik" i "cennik usług kolekcji vod". To czego szukałem było w dokumencie "warunki promocji pakiety usług oferty specjalnej" (nie skojarzyłem tego z cenami) - jeżeli dokument jest aktualny i ceny są dobre to tego właśnie szukałem. Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma tego obok pakietu w nboku - trzeba kilka dokumentów otworzyć (a wcześniej je odszukać) żeby dowiedzieć się o tak podstawową sprawę jak ceny pakietów.

--

Pozdrawiam,

Maciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem (mam?) inny problem, faktura widoczna w Nbok była z listopada, gdy Nbox mnie już informował że nadeszła następna. O mało co bym nie zapłacił w terminie, bo widzę, że jest listopadowa a tę już płaciłem ! Miał ktoś taki problem ?

Dla mnie byłoby super gdyby można było otrzymywać fakturę emailem, ale to już inna sprawa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic wielkiego by sie nie stało gdybyś nie zaplacił w terminie. Nie odcięliby cie. Natomiast najprostszy sposób to polecenie zapłaty.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nic wielkiego by sie nie stało gdybyś nie zaplacił w terminie. Nie odcięliby cie. Natomiast najprostszy sposób to polecenie zapłaty.

oczywiście, że polecenie zapłaty to rozwiązanie ale ja lubię mieć kontrolę nad tym, co płacę każdego miesiąca. I chciałbym dostawać fakturę - może być w formie elektronicznej ale nie na ekran nbox'a bo to chore, żeby przepisywać cyferki z telewizora do komputera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, nie rozumiesz Nowej Generacji, tu się niczego nie kontroluje. Tu się PŁACI. Zawsze, możesz zgłosić reklamację, której rozpatrzenie trwa 30 dni. Wtedy emocje Ci przejdą i zapłacisz, zamiast "kopać się z koniem". I o to chodzi...Upierdliwi dostaną kasę, mniej wytrwali budują imperium...I się kręci lody.. ;) Zawsze możesz dostać wezwanie do zapłaty za 10 PLN, płatności której nie opóźniłeś. Bo zawsze będzie gdzieś, ...jakaś wajha... pozdrawiam Kolegów od czytania umów, to chyba Wy je redagujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...