Skocz do zawartości
droo

Epson tw5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powaznie zastanawiam sie nad kupnem nowego projektora. Obecnie jestem posiadaczem epsona tw700 i chcialbym wymienic na cos lepszego, przede wszystkim full-hd. Od jakiegos czasu pojawila sie promocja na Epsona TW5000, o ktorym czytalem w samych superlatywach, z tego co wiem jest to flagowy i topowy model Epsona, a ostatnio stanial o jakies 3000zl. Obecnie mozna go kupic za ponizej 9000, co wydaje sie cena calkiem rozsadna.

Niestety ku mojemu zaskoczeniu nie znalazlem tematu na tym forum o tym projketorze, a jedynie jakies wzmianki. Czy ktos go ma, albo widzial w akcji? Czy warto w niego zainwestowac? Oczywiscie wszelkie recenzje i testy jakie znalazlem w internecie mowia ze warto, ale czy w porownaniu do mojego obecnego projektora (tw700) bedzie to zmiana taka ze szczena mi opadnie, czy bedzie tylko troche lepiej, przede wszystkim z powodu wyzszej rozdzielczosci? Najfajniej byloby go zobaczyc w akcji, ale niestety w marketach nie ma rozstawionych projektorow tak jak telewizorow, zeby sobie porownac obraz :/ A moze gdzies w W-wie jest wystawiony w jakims pokoiku do prezentacji?

Bede wdzieczny za wszelkie info i opinie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci sie uda namierzyc gdzies w Polsce ten model wystawiony dla publiki to daj znac. Pewnie bedzie trzeba jeszcze poczekac kilka miesiecy na takie cos. Nieslychanie rzadko wystawiaja takie zabawki do oglonego testowania.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, TW5000 możecie potestować sobie w Monroe.pl na Puławskiej 465. Można też porównać z AE4000 obok siebie ))

Z ceną na TW5000 też się da coś zrobić. Jak będziecie chcieli zobaczyć te maszynki to powołajcie się na mój post - dostaniecie też dobry rabat ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to chyba jakis znak :). Ten sklep jest bardzo blisko mnie, nawet nie wiedzialem o jego istnieniu, a tu taka niespodzianka. Postaram sie tam jeszcze dzisiaj wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede w W-wie to koniecznie musze podjechac zobaczyc oba projektory w akcji.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralem sie w koncu zobaczyc ten projektor. Niestety pomieszczenie nie bylo calkiem zaciemnione (a bylem tam rano), poniewaz sala prezentacyjna jest dopiero w trakcie przygotowania.

W kazdym razie obraz wygladal i tak rewelacyjnie. Ciezko wyobrazic mi sobie ze moze wygladac lepiej z projektora, ale tez za duzo ich nie widzialem, wiec nie mam prorownania. Moge tylko porownywac z moim epsonem TW700, w stosunku do ktorego roznica byla spora. Przede wszystkim na tw700 po podejsciu blizej widac "kratke" i poszczegolne pixele, tu takiego efetku nie ma, oglada sie to jak ogromny ruchomy plakat. Na prezentacji pokazywali mi miedzy innymi "Cars" Pixara, gdzie obraz byl czysciutki i ostry jak brzytwa. Niestety nie moge sie wypowiedziec na temat czerni, poniewaz tak jak wspominalem pomieszczenie nie bylo zaciemnione, ale slyszalem ze tw5000 oferuje jedne z lepszych na rynku, a tu nawet mimo jasnego pomieszczenia wygladalo to niezle. Pewnie warto sie tam wybrac jak juz sala bedzie skonczona, stoja 2 projektory Epson tw5000 i panasonic AE4000E (drugiego nie zdazylem obejrzec bo spieszylem sie do pracy, a i tak jest juz troche za drogi).

Tw5000 byl tez bardzo cichy. Zawsze uwazalem mojego tw700 za cichego i nigdy nie narzekalem na halas, a ten byl jeszcze lepiej wyciszony.

Edytowane przez droo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko dla posiadaczy epsona tw5000! Jak włączyć interpolacje klatek przy oglądaniu filmów Blu-ray ?? Gdy tylko włączę film, opcja ta zaraz znika! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...