Skocz do zawartości
jacob

Fight Club

Rekomendowane odpowiedzi

Film zamówiłem pod koniec listopada na amazon.com. Na stronie blu-ray.com było info, że film jest region free (były dwa komentarze potwierdzające odczyt na playerach B i C). Trochę się zdziwiłem bo znalazłem potem - na początku grudnia - komentarz na tej samej stronie, że jednak płyta ta nie chodzi w B i C. Dziś film dotarł i jest jednak region free. No chyba że jakiś wstępny nakład był tylko "przypadkiem" region free a teraz już dosyłają wersje "locked"? Faktem jest, że na okładce jest znaczek regionu A - przecież Fox w Stanach w zasadzie wszystko wali w regionie A. Może się walnęło studio authoringowe/tłocznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie czy wskrzesic ten stary temat... ale może ktoś skorzysta.

W Merlinie jest za 89,99 PLN. Przy odbiorze osobistym koszt 0,00. Własnie zamówiłem. Wydanie rocznicowe.

Chyba najlepsza cena jaka można dostac w Polsce - na allegro i w sklepach internetowych ceny minimum 105

zł + przesyłka.

W Saturnie w Blue City w Warszawie 109.

PS. Jak na święta zrobia promocje i bedzie taniej to sie wkurzę:)

Pozdro

Sekret

Edytowane przez Sekret
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie czy wskrzesic ten stary temat... ale może ktoś skorzysta.

W Merlinie jest za 89,99 PLN. Przy odbiorze osobistym koszt 0,00. Własnie zamówiłem. Wydanie rocznicowe.

Chyba najlepsza cena jaka można dostac w Polsce - na allegro i w sklepach internetowych ceny minimum 105

zł + przesyłka.

W Saturnie w Blue City w Warszawie 109.

PS. Jak na święta zrobia promocje i bedzie taniej to sie wkurzę:)

Pozdro

Sekret

Ja jakiś czas temu kupiłem na allegro coś koło 70zł, ale jest to wydanie hiszpańskie, jednak posiada polskie napisy. Jedyny mankament to hiszpańska okładka:) Ale prędzej czy później kupie sobie wydanie z UK - dla samego pudełka, przełożę płytę i będę miał wydanie takie jakie chciałem - po polsku i z okładką z UK

Mam nadzieję, że w UK też mają taką okładkę:

Edytowane przez JACK_kmf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem FIGHT CLUB. Zależy mi jednak, aby poza filmem w wersji polskiej

również dodatki były spolszczone. I tu mam pytanie. Czy tylko wersja z okładką po polsku

(chodzi mi o napis "10 rocznica") posiada spolszczone dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem FIGHT CLUB. Zależy mi jednak, aby poza filmem w wersji polskiej

również dodatki były spolszczone. I tu mam pytanie. Czy tylko wersja z okładką po polsku

(chodzi mi o napis "10 rocznica") posiada spolszczone dodatki ?

Z tego co pamiętam to w większości napisy polskie w dodatkach są, tylko, że ich jakość to przeważnie 480p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, jest po polsku ale nie wszystko w hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...