Skocz do zawartości
coyote333

Panasonic BD30 a płyty DVD z AVCHD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam w/w sprzęt. Niby w instrukcji pisze że sprzęt odtwarza format AVCHD, jednak próbowałem na różne sposoby

tworzyć płyty DVD z plikami AVCHD i nigdy nie udało mi się stworzyć płyty którą by mój sprzęt odtworzył.

Nie wiem, czy trafił mi się felerny sprzęt, czy coś źle robię przy tworzeniu tych płyt.

Dlatago mam pytanie i zarazem prosćbę. Czy ktoś z Was posiada tego panasonica i udało mu się stworzyć płytę DVD z plikami AVCHD którą sprzęt odtworzył ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panas ma swoje wymagania - zobacz multiAVCHD, są dla niego specjalne ustawienia. Ludzie jakoś się cieszą gdy odpalą z karty lub płyty. Osobną sprawą jest bitrate, zbyt wielkiego nie uciągnie, ale popróbować chyba warto .

http://www.videohelp.com/tools/multiAVCHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Panasonic to chyba mocno zacofany sprzęt. Ja akurat miałem BD60 i cześć płyt AVCHD odtwarzał poprawnie a część nie. Człowiek z Panasonica telefonicznie zwrócił mi uwagę, że odtwarza AVCHD zapisane w wersji formatu bodajże v1.0 a wiec jeśli się nie mylę starej. Płyty te na innym sprzęcie odtwarzane były poprawnie. Złożyłem reklamacje korzystając z ustawy( bo technicznie sprzęt był sprawny) i została ona uwzględniona. Po czterech miesiącach od zakupu mogę wymienić sprzęt i teraz chyba wybiorę LG BD390. W tej chwili robią mi "jedynie" problem z przeniesieniem dodatkowej wykupionej gwarancji na 5 lat ( w RTVEuroAGD) na nowy sprzęt ze starego. Jeśli wiec możesz to zwróć odtwarzacz i wymień na inny bo Panas to chyba nienajlepszy wybór do AVCHD. Masz na to dwa lata od zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obrobce probowalem najpierw nagrywac filmy przez Sony Vegas, ale nie udawalo mi sie, ma sporo roznych ustawien, wiec moze wybieralem zle.

Obecnie filmy obrabiam Vegas a nagrywam Nero. Niestety jestem "na wyjezdzie" i blizszych danych nie moge teraz podac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...