Skocz do zawartości
ekstro

Nowe promocje w N i pakiet NOC

Rekomendowane odpowiedzi

Głupi to może on sam jest.

Wielki obrońca nki,dla którego 11 dni to norma.

Skoro ktoś prosi o nowszy model,gość robi adnotacje i że klient chce dokupić soft to mogli by zwrócić na to uwage.

A widze,ze wy bardzo sie wymądrzacie specjaliści. Tylko pamiętajcie,że nie tylko ja miałem podobne przejścia i nie tylko ja narzekam.

A CLRA wziąłem dzisiaj w punkcie bez zadnego problemu.

Kolego, uważaj na wyrażenia, bo z tego, co wiem, na forum obowiązuje REGULAMIN (patrz, jak zbieżność - wyraźnie masz z tym kolego problemy) i wyzywanie innych użytkowników karane jest dość surowo.

Poważnie zastanawiam się, na jakich podstawach opierasz swoje zarzuty? Chciałeś zrobić coś, co nieformalnie nazywa się "przekrętem". Policzmy:

1. chciałeś promocję na 13 miesięcy, z pakietami za 48 PLN. W sumie zapłaciłbyś 624 PLN.

2. do tego opłata aktywacyjna za nbox recorder 48 PLN.

3. oraz pomysł na upgrade softu za 99 PLN.

Gdybyś brał normalnie/bez kombinowania Turbodekoder, zapłaciłbyś min.:

1. umowa na 18 miesięcy, z ofertą za 68 PLN. W sumie 1224 PLN

2. do tego aktywacja Turbodekodera 199 PLN.

Sam policzysz, czy mam kolego zrobić to za Ciebie? I ty się dziwisz, że nie przysłali Ci tego dekodera... Długa droga przed nami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupi to może on sam jest.

Ogólne określenie, którego użył hr.susel było wyłącznie komentarzem do zaistniałą sytuacji, dość potocznym zresztą i o słabym wydźwięku. Za to Ty już personalnie i bezpośrednio określasz go w sposób obraźliwy. Niestety takie zachowanie wykracza już poza ramy rzeczowej dyskusji i jest jasno określone jako naruszenie zasad, w naszym regulaminie.

Przykro mi bardzo, ale zmuszony jestem zareagować, otrzymujesz "prezent". Tym razem jeszcze niezbyt dolegliwy, bo tylko 7 dniowy urlop od postowania, ale w sam raz na ochłodę i dla odrobiny refleksji nad całą sytuacją. Zresztą zbierało się już wcześniej, 2 razy przymknąłem oko na określenie "sukin...ów" ale dość tego.

Wielki obrońca nki,dla którego 11 dni to norma.

Skoro ktoś prosi o nowszy model,gość robi adnotacje i że klient chce dokupić soft to mogli by zwrócić na to uwage.

Skoro nic nie jest zagwarantowane zapisami promocji i trzeba liczyć na łut szczęścia, to jak można mieć później pretensje, jeśli się tego szczęścia po prostu nie miało. Toż to loteria i jak to na loterii "jednemu da, drugiemu nie".

Adnotacje o chęci zakupu softu nic nie dają, bo każdy klient, niezależnie jaki ma sprzęt, może zgłosić chęć upgrade i dokupić taki soft na ogólnych zasadach, czyli jeśli nie ma odpowiedniej platformy sprzętowej już, to wymieniając ją na nową. Dokładnie tak jak to robi większość populacji, posiadającej już zwykłego recordera. Dla providerda klient posiadający boxa starego typu, od 3 lat, nie różni się niczym od klienta posiadającego takiego samego boxa od dwóch dni, z promocji nie dającej żadnych gwarancji sprzętowych. I jeden i drugi ma takie same prawo do upgrade i na tych samych zasadach, bo i dlaczego miałoby być inaczej. A to, że komuś trafi się losowo nowy box, to już kwestia szczęścia. Jeszcze raz podkreślam szczęścia, zwykły fuks. Szukanie winnych, wyzywanie ich od suki...ów i robienie zadymy w związku z tym, jest absolutnie nie na miejscu i poniżej wszelkiej krytyki.

A widze,ze wy bardzo sie wymądrzacie specjaliści. Tylko pamiętajcie,że nie tylko ja miałem podobne przejścia i nie tylko ja narzekam.

Nazywaj to jak chcesz, to jest zwykły trzeźwy osąd sytuacji i próba przywrócenia dyskusji na właściwe tory.

A CLRA wziąłem dzisiaj w punkcie bez zadnego problemu.

No i dobrze, trzeba było tak zrobić od razu, a nie rzucać się na prawo i lewo bez ładu i składu, a przede wszystkim bez realnej przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W trakcie dopytywania sie o moją przesyłke,inny gosć twierdził,że przeważnie dają teraz CLRA.

Więc kto tu kogo w hu..a robi????

Wydzwaniają sami do ludzi,pieprzą to co im pasuje a ludzi i tak mają w [beeep]e!

I w tym słowie tkwi rozwiązanie twoich rozterek a łacinę to sobie zachowaj na lepsze okazje, np na egzaminy na medycynę. :) Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o zaprzestanie dalszego roztrząsania tematu nie związanego z tematyką wątku głównego, w stylu "kto przeważnie" i "chybił trafił". Wszelkie kwestie, mam nadzieję, wyjaśniliśmy sobie z autorem zamieszania na priva.

Proponuję powrócić do meritum wątku, czyli bieżących zagadnień związanych z promocjami. Dalsza dyskusja na temat "wyższości racji" zostanie nagrodzona niechcianym "prezentem".

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pakiet hollywood. Myslalem ze zrobili tylko promocje na gwiazdke ale trwa w dalszym ciagu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...