Skocz do zawartości
Kaper 666

Mitsubishi HC 7000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Przymierzam się do zakupu projektora, na uwadze mam projektor Mistsubishi hc 7000, czy warto go kupic do wydania ok 10 tysi, albo może coś innego. Proszę o jakiekolwiek opinie z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto, bardzo dobry projektor, jeden z najlepszych w swojej kategorii cenowej. Podsylam link do recenzji i wyników testów - http://www.pcworld.pl/testy/opis/PK00021-m...shi_hc7000.html

pozdrawiam

Dzięki za linka do stronki, ale już dawno temu czytałem ten test. Rozważam poważnie zakup tego cacka, widziałem go już w akcji i jest naprawdę rewelacyjny. Ale na uwadze mam też inny projektor BenQ w 6000 w podobnej cenie na technologi DLP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka do stronki, ale już dawno temu czytałem ten test. Rozważam poważnie zakup tego cacka, widziałem go już w akcji i jest naprawdę rewelacyjny. Ale na uwadze mam też inny projektor BenQ w 6000 w podobnej cenie na technologi DLP.

Cześc

mitsubishi jest bardzo dobry ale tez bardzo ciemny, do ekanów max 100" i to białych, Benq to armata swietlna z b dobra czernia jak na obecne standart ale głosniejszy od mitsu, ja osobiscie kupuje własnie w najblizszym czasie benq ale jestem psychopata DLP, bo LCD maja dla mnie za mało kinowy obraz, oczywiście to tylko moje prywatne zdanie

pozdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ W6000 także testowaliśmy (jeszcze nie opublikowany test). Rzeczywiście tak jak pisał skalmen jest to projektor o wysokiej jasności i fajnym kinowym obrazie. Ja jednak stawiałbym na Mitsubishi ze względu na cichszą pracę większą elastyczność instalacji (choć to indywidualna sprawa) i technologię (niestety jestem wrażliwy na efekt tęczy). Co do ciemności Mitsu bym nie przesadzał, chyba że zamierzasz oglądać filmy także przy włączonym świetle, wtedy rzeczywiście nie będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje podejmę za jakiś tydzień, kiedy będę miał możliwośc zobaczenia w akcji BenkQ. Mam jeszcze jedno pytanko, odnośnie ekranu projekcyjnego, jaki polecacie do ceny 2 tyś. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ekran projekcyjny - jaki polecacie do ceny 2 tyś. ?

Jeśli myślisz o przekątnej 92" (215 cm w podstawie) i b. dobrej cenie,

to zajrzyj koniecznie ... TUTAJ ... , nie ma potrzeby przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi trochę na większym, ale dziękuję, ekran zakupie w sklepie tam gdzie kupie projektor( dadzą mi fajny rabat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...