Skocz do zawartości
artsat_kris

Panasonic V10 & Samsung 50b850

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o cene modeli 58" to nawet jakby V10 chodzilo o niebo lepiej to nie zaplace za niego tej ceny co producent sobie wymyslil [za to to mam 60" Pioneera].

Wole sie pogodzic z bzykiem 58B850 za cene polowy 58V10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy - stoję przed dylematem

Panasonic V10

Samsung B850 (sporo tańszy, a czytam, że fajny)

Ciągle się zastanawiam czy zauważę, że wydałem 1500zł więcej...

Jeszcze jedna sprawa:

dekoder Cyfrowego Polsatu a tuner DVB-S:

- czy lepszy obraz będzie omijając dekoder i włożenie karty do TV?

- czy lepiej puścić przez dekoder i ampli Denona AVR-1910?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawy - stoję przed dylematem

Panasonic V10

Samsung B850 (sporo tańszy, a czytam, że fajny)

Ciągle się zastanawiam czy zauważę, że wydałem 1500zł więcej...

Jeszcze jedna sprawa:

dekoder Cyfrowego Polsatu a tuner DVB-S:

- czy lepszy obraz będzie omijając dekoder i włożenie karty do TV?

- czy lepiej puścić przez dekoder i ampli Denona AVR-1910?

Tuner DVB-S2 w Panasonicu (mam 46" G15 z tym samym tunerem) chodzi z modułem CP bardzo fajnie a przy tym jest bardzo szybki. Szybszy od mojego coolstreama, który w końcu jest na linuksie i uważany za jeden z najszybszych tunerów na rynku. Gdym nie musiał nagrywać to pozostał bym wyłącznie przy wbudowanym tunerze w TV.

pozdr...

Edytowane przez zbigniew J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tuner DVB-S2 w Panasonicu (mam 46" G15 z tym samym tunerem) chodzi z modułem CP bardzo fajnie a przy tym jest bardzo szybki. Szybszy od mojego coolstreama, który w końcu jest na linuksie i uważany za jeden z najszybszych tunerów na rynku. Gdym nie musiał nagrywać to pozostał bym wyłącznie przy wbudowanym tunerze w TV.

pozdr...

Bardzo dobra dla wiadomość ;)

(już myślałem, że nikt tu nie zagląda :D )

Nurtuje mnie jeszcze jedno w kwestii obrazu - czy lepszy będzie przez Denona 1910 (w końcu za sekcję video zgarnął nagrodę), czy Panasonic równie dobrze sobie poradzi ze skalowaniem np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niemal wyłącznie korzystam z 16:9 więc problemu nie widzę. Za rok najdalej dwa już chyba nikt nie będzie nadawał w 4:3. Co do TVP i ich pseudo 16:9 z dokładaniem pasów na u dołu i na górze ekranu to szybciej przełączę zoom ręcznie niż zrobi to telewizor. Musi on chwilę poczekać, by ustalić - skoro otrzymuje sygnał 4:3 - czy pasy na górze i na dole nie stanowią części sceny tylko mają "udawać" format 16:9.

pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niemal wyłącznie korzystam z 16:9 więc problemu nie widzę. Za rok najdalej dwa już chyba nikt nie będzie nadawał w 4:3. Co do TVP i ich pseudo 16:9 z dokładaniem pasów na u dołu i na górze ekranu to szybciej przełączę zoom ręcznie niż zrobi to telewizor. Musi on chwilę poczekać, by ustalić - skoro otrzymuje sygnał 4:3 - czy pasy na górze i na dole nie stanowią części sceny tylko mają "udawać" format 16:9.

pozdr....

Miałem na myśli skalowanie sygnału - TV ma 1080 linii, sygnał SD mniej - i tu mnie zastanawia czy lepiej przeskaluje TV czy ampli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...