Skocz do zawartości
janek_pl

TVP HD na dekoderach C+

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra plus dołączyła do swojej listy kanał TVP HD oraz pozostałe z platformy TVP.

tvp_hd.jpg

Warunkiem odbierania wspomnianych kanałów jest dekoder z wbudowanym tunerem dvb-s2, a takim dysponują tylko odbiorniki HD.Oczywiście dodatkowy konwerter skierowany na pozycję 19,2E mile widziany ;)

Jak by nie liczyć jest to już dziś 2 kanał HD dołączony do oferty,a 10 w ogóle :(

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by nie liczyć jest to już dziś 2 kanał HD dołączony do oferty,a 10 w ogóle :D

Pozdrawiam

A jaki jest dzisiaj dołączony pierwszy kanał HD? Bo nie chwytam...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o montaż monoblock twin do zestawu cyfry + - antena 80cm dekoder PVR HD. Jestem zainteresowany zakupem takiego konwertera i chcialbym wiedzieć czy będzie działał tak jak standardowy twin - a konkretnie czy podczas nagrywania jednego programu bede mógł oglądać inny kanał. Nie jestem za bardzo zorientowany technicznie :angry: a chciałbym dołączyć paczkę TVP z Astry. Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie o montaż monoblock twin do zestawu cyfry + - antena 80cm dekoder PVR HD. Jestem zainteresowany zakupem takiego konwertera i chcialbym wiedzieć czy będzie działał tak jak standardowy twin - a konkretnie czy podczas nagrywania jednego programu bede mógł oglądać inny kanał. Nie jestem za bardzo zorientowany technicznie :) a chciałbym dołączyć paczkę TVP z Astry. Z góry dzięki za odpowiedz.

Będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Czy może ktoś polecić jaki konkretnie konwerter zakupić? Rozumiem, że taki konwerter jest przeznaczony tylko do HB i Astry - odległość 6 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz. Czy może ktoś polecić jaki konkretnie konwerter zakupić? Rozumiem, że taki konwerter jest przeznaczony tylko do HB i Astry - odległość 6 stopni?

Najpopularniejsze i sprawdzone to Inverto i Golden Interstar. Monoblocki (raczej wszystkie na rynku) są przeznaczone do układu HB + Astra 19,2E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale od początku października znowu nie ma tvp sport i hd :/ A na stronie tvp piszą z zadowoleniem, że rozpoczęli kodowanie anten...Żal;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ale od początku października znowu nie ma tvp sport i hd :/ A na stronie tvp piszą z zadowoleniem, że rozpoczęli kodowanie anten...Żal;]

Gratuluję refleksu. ;):P:)

Wszyscy o tym wiedzą od miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...