Skocz do zawartości
pablolite

FANTEC MM-FHDL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu odtwarzacza multimedialnego.

Warunkiem koniecznym jest dla mnie odtwarzanie materiału MKV i FLAC

oraz wyświetlacz LCD na panelu. Mam plazmę 50" i nie zamierzam jej

włączać do słuchania muzyki (nawigacja z wyświetlacza).

Znalazłem player, który mi odpowiada, przeczytałem z tłumaczem googla

jakiś niemiecki test i jestem pod wrażeniem.

1500_g.jpg

Nowy chipset REALTEK RTD1073, WI-FI(opcja), Downmix DTS, aluminiowa obudowa.

Cena ok. 200 EURO

PRODUCENT: http://www.fantec.de/html/en/2/artId/__150...90/article.html

TEST: http://www.technic3d.com/article-911,2-fan...egbegleiter.htm

Podejrzałem pliki firmware i w srodku jest struktura jak w Xtreamer, niektóre pliki są takie same (np. firmware audio).

Producent udostępnia pełne SDK softu i wydał już kilka nowych wersji softu, więc z aktualizacjami raczej problemu

nie będzie... chociaż nigdy nie wiadomo.

Problem w tym, że nie mogę się doszukać sklepu w Polsce, który by ten odtwarzacz oferował.

W niemieckich sklepach jest ogólnie dostępny.

Czy któryś z kolegów przetestował ten odtwarzacz, ew. czy ktoś posługuję się językiem niemieckim

i chciałby zamówić jeden odtwarzacz więcej :)

Pozdrawiam,

Paweł

Edytowane przez pablolite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie. Przynajmniej nie widziałem jeszcze ICYboxa na najnowszym chipsecie realtek z wyświetlaczem LCD...

Zadałem zapytanie do FANTEC.DE czy podeślą mi pliki do spolszczenia menu, może to w jakiś sposób wpłynie na dystrybucję

tego playera w Polsce. Bo jest interesujący ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak myślicie warto kupić ten sprzęcik bo jest naprawdę ciekawy. Parametry dobre i cena też dobra z dyskiem 1T i WIFI 275 euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, wygląda obiecująco, w takim razie ja też mogę przyłączyć się do grupy betatestetów na polskim rynku, możę ktoś wybiera się do Niemiaszków w najbliższym czasie to chętnie za jego uprzejmością zaopatrzyłbym się w takie cudo, szczegóły proszę na maila [wymoderowano]

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was tak sie sklada ze mieszkam w niemczech dokladnie w berlinie mam to cacko juz od 3 miesiecy, co tu duzo gadac rewelacja czyta praktycznie wszystko jest bardzo cichy i bez problemowo mozna wymienic w nim twardy dysk do 2tb. Mozna tez pod.nosnik przenosny bez koniecznosci wymiany dysku. Jezeli ktos ma jakies pytania, to prosze pytac, moge tez pomoc w tlumaczeni Niemieckiego jezeli ktos czegos nie wie.Acha w Cyberport (slep z elektronikom w berlinie) kosztuje ok.253,-€ z 1tb festplatta (Twardy D)

pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z napisami i polską czcionką ? ;)

Witajcie

zapytałaem człowieka co sprzedaje ten sprzęt na allegro. Oto odpowiedz:

"Media Player posiada napisy w formacie txt i obsługuje j. polski. W napisach występują polskie litery, natomiast w menu polskie litery zastąpione są nie znakami (np.#, ?)a ich odpowiednikami bez "ogonków".

jednak wolałbym dostać faktyczne potwierdzenei jak to działa.

Sprzęt wizualnie bardzo fajny.

Z chęcią bym kupił z ewrsją WiFi

Czekam ina info testujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego; Novatron NTD37L tylko nie odtwarza FLAC-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te urządzenia są fajne, ale z chęcią posłuchałbym użytkowników co oni mogą o nich powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest coś takiego

NOVATRON NTR82 PVR

ntr82_1.jpg

Do najważniejszych możliwości urządzenia można zaliczyć:

* Polskie menu i czytanie polskich napisów

* Obsługa wszystkich możliwych formatów video w tym MKV (h264/x264), MOV HD, RMVB,DivX HD, WMV HD, FLV, AVCHD

* Wbudowany dekoder DTS, DolbyDigital HD

* Tuner DVBT MPG4 HD (testowane na polskich multipleksach na krakowskich targach SATKRAK2009)

* Możliwość nagrywania z tunera DVBT lub z zewnętrznych urządzeń (do dyspozycji mamy złącza Euro oraz Video chinch)

* Obsługa jpg, png, gif, bmp bez żadnych ograniczeń (sprawdzane na zdjęciach 40 mln pikseli)

* Kolorowy 2" wyświetlacz

* Radio internetowe

* Prosty montaż dysku twardego SATA 3,5"

* Obsługa sieci (NAS/Strumieniowanie/Samba/FTP/UPnP)

* Możliwość odtwarzania filmów DVD bezpośrednio z podłączonego zewnętrznego napędu DVD

oraz

Movie Cube S800H

Kompatybilność Files format supported :

- Video : AVI, MKV, MPG, MP4, MPG/TS, MOV, VOB, DAT, IFO, WMV, RM, RMVB

- Audio : MP3, WMA,OGG, FLAC, WAV

- Photo : HD JPEG/JPG, BMP

- Video codecs : MPEG1, HD MPEG2/4 SP/ASP, Xvid, WMV, H.264, MP, HP, RM/RMVB8/9/10

- Audio codecs : MP3, OGG, AC3

- Subtitles : SSA, SMI, SRT, SUB, IDX + SUB

tylko nie wiem co lepiej wybrać

może jakiś test ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOVATRON NTR82 PVR - ten leżący dobrze by wyglądał na mojej półce, ile to może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc forumowicze.

Dzis kupilem FANTEC MM-FHDL + WiFi.

Gdy go potestuje to przekaze co w mojej mocy aby wam pomoc z wyborem.

dokupilem do niego od razu hdd 1,5 t seagate.

Cierpliwosci.

Nie wiem czy dane mi bedzie przetestowac go ze wsztkich jego mozliwosci jak mkv czy voby bo takimi rzeczami nie dysponuje aktualnie. Bede testowal z tego co mam divixy, xvid, mp3, moze to malo, ale to mam aktualnie. Pytania jesli sie takowe pojawia chetnie odpowiem.

Chcialbym jednak odpowiadac w samych pozytywach, mam nadzieje ze za duzo wad nie znajde.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzają sie:

1. pliki avi i do nich pliki z napisami w formacie txt. Czy czyta takie pliki, jeśli tak to jaki musi być zapis (teksty z podziałem sekundowym czy klatkowym)?

2. jak sprawdza sie radio internetowe?

3. jak sprawdza sie serwer ftp - czy juz testowałeś to?

Pozdrawiam

Edytowane przez szymek02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie działanie mkv z napisami wbudowanymi i zewnętrznymi oraz blu-ray iso i/lub samych plików m2ts (napisy, ścieżki dźwiękowe)

Pozdrawiam

Edytowane przez takelick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie by test flac-ow interesował jak by mogl ktos sie do tego zagadnienia odniesc byl bym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiscie by test flac-ow interesował jak by mogl ktos sie do tego zagadnienia odniesc byl bym wdzieczny.

czy ktoś znalazł jakąś opcje kupna poza allegro? pisałem pod adres który jest podany na allegro w sprawie gwarancji itd i żadnej odpowiedzi. Do tego zastanawia mnie ciągły brak komentarzy konta.

BTW z tego co się dowiedziałem od sprzedawcy (digisklep.pl) nowy Novatron obsługuje FLAC (sprawdzał na moją prośbę)

Edytowane przez basmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info przeniesione do ostatniego mojego posta.

Pozdrawiam

Edytowane przez Deore1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - jedno pytanie dot. wlasciwie wszystkich tego typu urzadzen. Ktore z nich zglaszalo sie w sieci jako serwer multimedialny ? Koniecznie hchce cos takiego zakupic, ale chce aby po sieci byla mozliwosc odtwarzania filmow np na telewizorze samsung z wbudowana obsluga sieci DLNA. Bede wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...