Skocz do zawartości
HDFAN

Namowiony na ONKYO 607 ale....

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chcialem sobie zakupic tani, tymczasowy ampli w cenie adekwatnej do jakosci. Wybieralem miedzy Yamaha RXV 765 a HK 355, w sklepie zostalem namowiony na ONKYO 607 i lezy sobie teraz w pudle, nie rozpakowany bo nie jestem do konca przekonany.

Poczytalem sobie w sieci troche o tych ampli, o Yamaha jest jeszcze malo, na temat HK i Onkyo troche juz jest.

Po lekturze dochodze do wniosku ,ze chyba wymienie Onkyo (stawiane w necie na poziomie HK 255) na HK355.

Czy slusznie zrobie?

Design wszystkich ampli mi pasuje...

Yamaha 765-najnowszy model ale przy cichym sluchaniu robi sie kicha podobno ( 2 dzieci w domu).

Onkyo 607- scaluje do 1080i i stawiany jest w necie na rowni z HK255

HK355- slucham takze stereo a podobno daje sobie lepiej rade jak inne ampli, jest w tej samej cenie co Onkyo 607 ale wiele zlego na jego temat w necie...

Poradzicie cos, prosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales se pan narobil :rolleyes: . Jako stary uzytkownik Yamahy , namawiam na 765 . Solidny dzwiek i wykonanie, chociaz to nie to co kilka lat temu. Skoro masz dzieci , jest tu przydatnia funkcja pt. Silent Cinema- podbija dynamike przy niskiej glosnosci. Moja Corka (7lat ) wychowala sie na Trzej Yamkach i nigdy nie narzekala ... :huh: . Moja pierwsza (Yamka) ma ponad 8 lat i chodzi do dzisiaj w wysmienitym stanie.Obecnie mam 661 ale nosze sie z zamiarem wymiany wzmaka wlasnie na 765 bo wiem czego sie spodziewac . Malo informacji w necie bo to w sumie nowosc. Co do pozostalych ampli to sie nie wypowiadam bo dla mnie nie istnieja :blink: . Używam tylko Yamaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...