Skocz do zawartości
vader6

Co wybrać HK AVR 355, Onkyo 805 czy Denon 2308 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeczytałem wiele wiadomości na foum szczególnie o Onkyo 805, mniej wiedzy jest na temat Denon 2308 i HK 355.Wiem że jest to trudne pytanie ale przybliżę na czym bardziej mi zależy przede wszystkim muzyka mniej kino domowe gdyż lubię chodzić do prawdziwego kina.Pokój w którym będzie stał sprzęt ma ok. 30 metrów kwadratowych, co do kolumn bo takie pytanie najszybciej pada to posiadam eltaxy zaznaczam nie jestem jakimś super audiofilem ale lubię posłuchać muzyki. Jestem umówiony na środowe popołudnie do sklepu na odsłuch powyższych ampli.Jeszcze ceny jakie zaproponowano w sklepie: onkyo 3 tys zł, Denon 1.900 zł HK 2.700 zł cenowo Denon wyprzedza pozostałych ale to nie o to chodzi mam około 3 tys. i tyle niestety tylko mogę wydać.Prosiłbym o poradę co byście wybrali czy może od razu z jakiegoś zrezygnować pozdrawiam i licze na porady z Waszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że głównie do muzy to dekodery HD i tak się przydarzą więc denon 2308 odpada tutaj chyba że w cenie konkurencyjnej z reszta będą tam mieli 2808 wtedy polecam zdecydowanie 2808. Jeśli nie to mi się najbardziej podobało brzmienie 805 (duża swoboda i niezła dynamika ale bas trochę za krótki jak dla mnie) potem 2308 (milszy memu uchu bas i fajna przestrzeń) i na końcu 355.

Podziel się wrażeniami z odsłuchu :P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo że głównie do muzy to dekodery HD i tak się przydarzą więc denon 2308 odpada tutaj chyba że w cenie konkurencyjnej z reszta będą tam mieli 2808 wtedy polecam zdecydowanie 2808. Jeśli nie to mi się najbardziej podobało brzmienie 805 (duża swoboda i niezła dynamika ale bas trochę za krótki jak dla mnie) potem 2308 (milszy memu uchu bas i fajna przestrzeń) i na końcu 355.

Podziel się wrażeniami z odsłuchu :P

pzdr

Dzięki na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki na pewno

Kupiłem Onkyo i mogę powiedzieć, że pozostałe dwa ampy które wymieniałem w poście wysiadają hoć Harman miał dość ładny dźwięk ale moc i odsłuch kina domowego wymiata przy tej cenie nie żałuję zakupu pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dobrze zrobiłeś. Onkyo to moc! i do kina nadaje się najlepiej. Miłego słuchania :(

Dzięki na razie gra ekstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...