Skocz do zawartości
pmmazz

Sony HT-SF1300 / 2300 - zestaw audio do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu jeszcze dotychczas nikt na forum nie pisał o tym sprzęcie.

Jak wiadomo PS3 już od dłuższego czasu jest w stanie przetworzyć na pokładzie formaty dzwięku HD i wysłać je poprzez HDMI jako LPCM.

Zarówno Dolby TrueHD jak i DTS MA HD jest wysyłane dalej jako LPCM, podobnie jak dzwięk 5.1 czy 7.1 PCM coraz czesciej umiesczany na BD.

Sony niedawno wypuściło na rynek w bardzo przystępnych cenach 2 zestawy "kina domowego" (wiem że dla prawdziwych maniaków HD to lipa, ale dla sporej liczby kinomaniaków to spora ciekawostka) radzące sobie z dźwiękiem w formacie LPCM.

Na dzień dzisiejszy HT-SF1300 jest dostępny w cenie 1299pln, zaś HT-SF2300 w cenie 1699pln (ceny z rtv-euro-agd).

info dokładne pod linkami:

http://www.sony.pl/product/hcs-cinema-surround-kit/ht-sf1300

http://www.sony.pl/product/hcs-cinema-surround-kit/ht-sf2300

z tego co się zorientowałem to zestawy nie różnią się niczym poza panelem przednim jednostki głównej...

panel w wersji 2300 pasuje wizualnie do odtwarzaczy BD Sony.....

jak widać za niewielkie pieniądze możemy zakosztować "gęstych" formatów.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś któryś ? Bo właśnie zastanawiam się nad kupnem i nie wiem do końca na który model sie zdecydowac.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pierwszy zestaw. Drugi zestaw jest to według mnie następca pierwszego. Mam podpięte do tego ps3, pc, tv. Dla mnie jest ok jak na mój pokój. Za tą cenę (dałem też jakoś 1200zł) to fajny zestaw bo wszystkie głośniki mają stojaczki co u mnie było dużym plusem. Tylnie kable są dosyć długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denver666, czy po HDMI idzie dźwięk HD z pleyaka3 ? Są nowe modele SF100 i 360 i tam jest to opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...