Skocz do zawartości
landr

Samsung PS63B680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilkunastu dni użytkuję tego miłego wielkoluda i chiałbym się podzielić moimi wrażeniami , ogólnie wrażenie fajne, obraz duży.....Podłączyłem do niego PS3, Panasonica BD50, Toshibe XE1,C+,obraz jaki prezentuje jest według mnie bardzo dobrej jakości ze wszystkich źródeł HD.Podłaczałem do niego dysk twardy z filmem w mkv (12Giga 3x 4Giga) jakość obrazu również dobra, dzwięk po optyku DD 5.1 dobry. Pliki AVCHD z dysku nie chciały mi się otworzyć bezposrednio , więc podłączyłem do PS3 po usb i odtworzyło się ,obraz znakomity. Tak więc na gorąco, polecam tę plazmę( wczesniej miałem lcd 52A656) w porównaniu z poprzednikiem, uważam ten sprzęt za lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PC podłączałeś może? Jeśli tak, to jak to wygląda, wyrazistość czcionek, odwzorowanie kolorów itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer podłączyłem, wyrazistość czcionek ok, kolory fajne, pracuje nie na pełnej rodzielczości , bo mam podłączony komputerek Asus EEE BOX i pacuje na rodzielczości 1280x1024.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś może osobiście pobór mocy tego olbrzyma? Ile przy telewizji w grach i oglądaniu filmów zajada z gniazdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji ninimum 200 maximun 620 to sporo, ale ogladałem żelazka i tam 2400 W, a to ekran 63 cale musi pobierać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zimowe wieczory nie ma straty, bo przynajmniej ogrzeje pokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według instrukcji ninimum 200 maximun 620 to sporo, ale ogladałem żelazka i tam 2400 W, a to ekran 63 cale musi pobierać ...

fakt że żelazka biorą po 2400w ale ile godzin masz włączony tv a ile żelazko ? przy 620w trochę prądu nakręci miesięcznie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś dojechała, model 58B680 wielkie 58" cudeńko, podłączone z PS3, Popcornem, Ampli Yamahy i cyfrą+HD. Narazie lekko przemeblowałem pokój, musiałem kupić niższą szafkę na TV, weszło wszystko, teraz oglądam, dużo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia......??? 13 sierpnia pojawił się na stronie Samsunga nowy soft wersja o końcówce 2003.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , pojawił sie nowy soft dla plazm ...B680, nie wiem co poprawiono??, natomiast dawniej po wgraniu nowego oprogramowania, stare zostawało jako altlernatywa do ewntualnego powrotu , teraz w miejscu starego softu-- -- --brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, od kilkunastu dni użytkuję tego miłego wielkoluda i chiałbym się podzielić moimi wrażeniami , ogólnie wrażenie fajne, obraz duży.....Podłączyłem do niego PS3, Panasonica BD50, Toshibe XE1,C+,obraz jaki prezentuje jest według mnie bardzo dobrej jakości ze wszystkich źródeł HD.Podłaczałem do niego dysk twardy z filmem w mkv (12Giga 3x 4Giga) jakość obrazu również dobra, dzwięk po optyku DD 5.1 dobry. Pliki AVCHD z dysku nie chciały mi się otworzyć bezposrednio , więc podłączyłem do PS3 po usb i odtworzyło się ,obraz znakomity. Tak więc na gorąco, polecam tę plazmę( wczesniej miałem lcd 52A656) w porównaniu z poprzednikiem, uważam ten sprzęt za lepszy.

I jak wrażenia po tylu miesiącach użytkowania? Specjalnie się tu zalogowałem, żeby poznać opinie uzytkowników o tym telewizorze. Chcę go kupić, a do tego B.Raya z funkcjami do obsługi netu i skypa. Czy może jest więcej użytkowników tego TV (względnie ktoś zna recencje ekspertów? - użytkownik zwykle pisze, że jest SUPER, bo wydał kupę pieniędzy, więc musi się pochwalić :rolleyes: Taka prawda. Czekam na Wasze opinie. Zastanawiam się tez nad najnowszą 60tką od LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...