Skocz do zawartości
polak2005

"rwanie się filmu..."

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Natknąłem się na pierwszy filmik, który chodzi niestabilnie na moim PH A110 a jest to pokazówka "Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv". Tylko, że odtwarzam filmik z dysku 2.5 z kieszeni USB i nie wiem czy to nie jest przypadkiem spowodowane tym, że nie jest to odtwarzane z dysku w środku odtwarzacza.Ktoś może testował to u siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "zasysam" w celu sprawdzenia jak z tym plikiem poradzi sobie WuDek :rolleyes: (warunki odtwarzania podobne - tj. materiał pójdzie z dysku podłączonego przez usb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki, czekam na wynik twojego testu :)

Sprawdziłem i niestety też się rwie (momentami występuje "pikseloza", zanika dźwięk) - pytanie czy to wina wysokiego bitrate czy może tego, że plik jest w profilu 5.1 a może to kwestia podłączenia dysku poprzez usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie też zastanawiam się o co tam chodzi :/ A i jeszcze natrafiłem na cięcie w pliku "The.Dark.Knight.2008.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv" ok 8 minuty zaczyna mocno ciąć , czyżby omijać release ESIRA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie też zastanawiam się o co tam chodzi :/ A i jeszcze natrafiłem na cięcie w pliku "The.Dark.Knight.2008.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv" ok 8 minuty zaczyna mocno ciąć , czyżby omijać release ESIRA ?

Miałem tego ripa ale nie uświadczyłem przy nim żadnych zwiech ani przycięć. BTW ostatnio ostro mi cięło wszystkie filmy (mimo, że wcześniej było ok) - po defragmentacji dysku było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha,zdefragmentuję hddka i zobaczę wtedy . Czyli zostaje nam jeszcze pytanie co z tą pokazówką samsunga...może ktoś coś wymyśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...