Skocz do zawartości
robert71

Cyfrowy VCR (funkcje magnetowidu) dla starszej osoby - co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.

Kolega prosił mnie abym wyszukał coś dla jego mamy, która chce nagrywać z TV seriale i filmy aby obejrzeż w późniejszym terminie. Ma to być:

- niedrogie (nie znowu takie tanie, ale żadne tam highend-y)

- proste w obsłudze (proste programowanie nagrywania)

- musi mieć swój tuner TV

- wbudowany dysk twardy

Dzięki za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.

Kolega prosił mnie abym wyszukał coś dla jego mamy, która chce nagrywać z TV seriale i filmy aby obejrzeż w późniejszym terminie. Ma to być:

- niedrogie (nie znowu takie tanie, ale żadne tam highend-y)

- proste w obsłudze (proste programowanie nagrywania)

- musi mieć swój tuner TV

- wbudowany dysk twardy

Dzięki za wszelkie sugestie

Aha, dobrze żeby miał tuner MPEG4 zgodny ze standardem jaki będzie nadawany w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, dobrze żeby miał tuner MPEG4 zgodny ze standardem jaki będzie nadawany w Polsce

Polecam nagrywarkę Woxter. Idealna dla twoich potrzeb, tuner analogowy i cyfrowy ale mpeg 2 więc cyfrowy nieprzydatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Emtec Movie Cube S800 500GB z WiFi? ok. 1200 PLN

* Wbudowany tuner DVB-T MPEG-2 i analogowy

* Funkcja nagrywania

funkcja umożliwiająca zapis bezpośrednio na dysku twardym ze wszystkich źródeł podłączonych do telewizora jak TV, DVD, DVB-T MPEG-2, kablówka, satelita, VHS. Umożliwia nagrywanie kanału i jednoczesne oglądanie innego.

* Time shift

* wyjście HDMI

HDMI (High Definition Multimedia Interface) technologia oferująca wysoką prędkość transmisji audio / wideo, która zapewnia pełną cyfrową jakość dźwięku i wideo.

* złącze SCART (euro)

* Sieci

Port Ethernet 10/100 umożliwia transmisję danych w sieci lokalnej. Przekształć Movie Cube w bezprzewodowej punkt dostępu do plików multimedialnych zapisanych na komputerze. Urządzenie posiada funkcję NAS, dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo skonfigurować dostęp do danych znajdujących się w jednym miejscu z różnych punktów sieci.

* możliwość połączenia z siecią LAN przez WiFi

* Łatwy w użyciu, nie potrzebuje PC lub Laptopa

* Niewielkie rozmiary, mała waga.

* Radio Internetowe - korzystając z połączenia z Internetem z sieci LAN lub WiFi, można słuchać internetowych stacji radiowych.

* HD High definition - zgodny z dekoderem formatu 720p/1080i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...