Skocz do zawartości
raffal

Wybór odtwarzacza Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

no to zadaj sobie teraz pytanie dlaczego ten denon - nawet jako wyprzedaż ekspozycji - nadal kosztuje ponad 2k podczas gdy gros odtwarzaczy blu ray "gonisz" w okolicy 1000zł :)

Wybacz ale w podobny sposób możemy rozpatrywac ceny cd playerów... Mozna kupic odtwarzacz dvd za 300zł - na którym też można "słuchać" CD-A - oraz dedykowany CD za 5000zł /i lepiej/. Statystyka twojego sklepu z pewnoscią wskaże że najwiekszym powodzeniem cieszy sie model za 300zł - ale jest to fałszywy wskaznik który nie pokazuje które rozwiązanie jest lepsze dla ucha tylko te które jest bardziej popularne /bo tańsze/

BTW

Do PS3 jest przecież dostepny KAPITALNIE wykonany pilot :) Tak wiec akurat komfort obsługi /pomijając brak wyswietlacza/ - jest zblizony do komfortu obsługi innych urządzeń

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wtrąciłem słówko o pilocie i miałem na myśli to, że tylko wprawny gracz może się bez niego obejść. Ja niestety tradycyjnie wolę do odtwarzania mediów używać właśnie pilota.

Sam go kupiłem niedługo po zakupie konsoli i tak jak mówisz jest on faktycznie kapitalnie wykonany, szczególnie u mnie się doskonale spisuje bo konsola stoi nisko na półce i od kanapy zasłania mi ją ława więc normalny pilot na IR miałby sporo problemów. Ten się spisuje doskonale.

Co do wyświetlacza to to niestety w PS3 mi go brakuje jeżeli chodziło by o słuchanie muzyki, ułatwia on bardzo nawigację w słuchaniu CD.

Choćby nawet taki cd text.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aj panowie nie pozabijajcie się :blink: ktoś użył niefortunnie określenia "najlepszy" i od razu święta wojna. PS3 jest kombajnem, dobrym rozwiązaniem dla kogoś kto lubi od czasu do czasu pograć, ewentualnie jak ma starsza wersje (nowsze chyba już nie mają?) skorzystać z czytnika kart do lustrzanek świetna sprawa, dodatkowo pracuje jako odtwarzacz, przynajmniej tak ja traktuję tę konsole. Za 1200zł ok, pod warunkiem, że się wykorzysta jego możliwości, jeśli nie to spokojnie wystarczy odtwarzacz blu ray za 700zł... A to, że dla niektórych to mało, mają większe wymagania to już inna sprawa...

Edytowane przez MarcoGrando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...