Skocz do zawartości
  • 0
brzozzz

moze ktos wie czy NTSC pojdzie ?

Pytanie

jesli ktos wie to prosba o odp

chcialbym zakupic pewną plytke, jednak nie mam pewnosci czy to pojdzie na moim sprzecie

Film jest z usa, nagrany w formacie NTSC, region 1

odtwarzacz dvd denona 1730, zgodnie ze specyfikacją powinien sobie poradzic z ntsc, ale pewnosci nie mam, nigdy nie probowalem. Natomiast 47LG5000 .... czy ten TV odtoworzy ten sygnał ?? Nie doszukałem się nigdzie w opcjach TV państwa pozaerupoejskiego :/ takze podejrzewam, ze na PAL sie konczy ;)(

ktos probowal ktos wie czy czy NTSC na takim sprzecie pojdzie ???

pls o pomoc

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

O ile z samym NTSC nie powinno być problemu ( bo wywali go jako NTSC lub PAL60 a to wszystkie TV czytają ) , to większy problem

spotka Cię z regionem nr. 1 - jeśli nie masz Denona bez blokady, to zobaczysz napis WRONG REGION !!!

Oczywiście to nie stanowi wielkiego problemu, gdyż to łatwo zdjąc z płyty i wypalić kopię choćby na DL . Grasz wtedy z kopii, a oryginał masz w szafie ! ;)

Jak problem to pytaj . Jaki to tytuł ?

ps. jeśli chcesz sprawdzić czy Twój zestaw zagra NTSC , to załatw sobie chociażby polski koncert Jarre`a z Gdańska - dziwne, ale jest NTSC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czyli trzeba się bedzie pobawić, ale to jak najbardziej dobra wiadomosc :()

a płytka to nie gierka tylko Ultimate Jordan, co by nie było warto dla ponad 10 godzin najlepszego basketu !!!;)

a propo denona ja nie zdejmowałem żadnej blokady, a w ogóle taka jest założona skoro w parametrach jest wpis

"Progresywne skanowanie (PAL/NTSC)" - o czym mowi ten paramater w takim razie ?

i jeszcze jedno, czy przy przekopiowaniu płytki bedzie jakas strata na obrazie czy dźwieku ?

Moze glupie pytanie, ale czy mozna zmienic, takze bezstratnie sygnał na pal secam ?

jakis programik szczegolnie polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
"Progresywne skanowanie (PAL/NTSC)" - o czym mowi ten paramater w takim razie ?

i jeszcze jedno, czy przy przekopiowaniu płytki bedzie jakas strata na obrazie czy dźwieku ?

Moze glupie pytanie, ale czy mozna zmienic, takze bezstratnie sygnał na pal secam ?

jakis programik szczegolnie polecasz ?

1- mówi o progresywnym skanowaniu - dla płyt NTSC także, ale nie mogą one mieć blokady regionalnej.

2- absolutnie nie będzie żadnej straty - stracisz jedynie blokadę regionalną, a tego oczekujesz.

3- można, tylko po co ? Na amatorskim sprzęcie to oczywiście bzdura i droga przez męke - odpuść.

4- programik do zgrania całej płyty na HDD ? Jest ich masa - proste SHRINKDVD , DVDFab, inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...