Skocz do zawartości
Plesken

GUI dla MovieJukeBox

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam pytanko odnosnie dzialania programu. Za kazdym razem kiedy generuje menu, otwiera mi sie program mediainfo z informacja odnosnie jakiegos filmu. Za kazdym razem proces generowania zatrzymuje sie ( przynajmniej tak mi sie wydaje ). Dopiero jak zamkne program mediainfo, proces przechodzi do kolejnego filmu i znowu sytuacja sie powtarza. Menu zostaje wygenerowane dopiero po zamknieciu wszystkich mediainfo dla kazdego filmu. Jesli jest sie w posiadaniu kilku pozycji to zaden problem, ale jesli mamy z 200 filmow to moze to byc czasochlonne. Chcialbym sie dowiedziec czy program tak ma dzialac? Czy zle postepuje i powinienem zostawic go w spokoju na 10-20 min ? Chcialbym jeszcze sie zapytac o informacje o plikach video. Czy program sam odczytuje informacje z mediainfo czy nalezy wszystkie dane wprowadzac samemu ?

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie dzialania programu. Za kazdym razem kiedy generuje menu, otwiera mi sie program mediainfo z informacja odnosnie jakiegos filmu. Za kazdym razem proces generowania zatrzymuje sie ( przynajmniej tak mi sie wydaje ). Dopiero jak zamkne program mediainfo, proces przechodzi do kolejnego filmu i znowu sytuacja sie powtarza. Menu zostaje wygenerowane dopiero po zamknieciu wszystkich mediainfo dla kazdego filmu. Jesli jest sie w posiadaniu kilku pozycji to zaden problem, ale jesli mamy z 200 filmow to moze to byc czasochlonne. Chcialbym sie dowiedziec czy program tak ma dzialac? Czy zle postepuje i powinienem zostawic go w spokoju na 10-20 min ? Chcialbym jeszcze sie zapytac o informacje o plikach video. Czy program sam odczytuje informacje z mediainfo czy nalezy wszystkie dane wprowadzac samemu ?

Ściągnij mediainfo CLI (pod command line'a), a nie ten okienkowy jak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki Plesken za pomoc, teraz wszystko hula prawidlowo. Mam kolejne pytania. Jak zmienic wyswietlanie thumbnaili w skinie? Chcialbym, aby byly proste, a nie ustawione pod katem. Probowalem solucji podanej przez Szwajcara:

Przy każdej ze skórek jest plik z właściwościami.

skin.properties

O ile się nie mylę to będą

thumbnails.perspective=

i jeszcze...

thumbnails.perspectiveTop=

thumbnails.perspectiveBottom=

ale niestety cos sie ona u mnie nie sprawdza. Chcialbym sie rowniez dowiedziec jak zmienic background w skinie? Widze, ze czesto jest kilka do wyboru w folderze, ale zawsze wgrywany jest ten sam.

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...