Skocz do zawartości
kocur75

budżetowe 42' do sypialni. CICHE!

Rekomendowane odpowiedzi

szukam niedrogiego tv do sypialni

wielkość pożądana 42'.ew. 40’. Odległość do tv 3,6 m. dekoder n-ki lub cyfry pewnie na zmianę tam będą, sygnał SD 70% do oglądania, czasem mecze piłki nożnej. Oglądać będziemy na nim cokolwiek tylko i wyłącznie wieczorem czyli raczej ciemno za oknem, i niezbyt jasno w pokoju. (czyli dobra czerń pożądana – jak na LCD).głownie leżąc na wprost TV.. nie będzie wisiał raczej więc nie musi być cienki. Podstawka obrotowa pożądana.

Full hd nie jest wymagane, .raczej wolę dobre 100Hz. I nie jest mi potrzebny nowy model.

Dvb niepotrzebne, czytnik kart też nie. Hdmi x2 wystaczy

Przydałby się przyzwoity dźwięk bo będzie grał na swoich głośnikach tylko.

ze wzgledu na to , że to sypialnia, a jestem wrażliwy na hałas na początku odstrzeliłem budżetowe plazmy panasonic 42pv8 i pv 80. stąd jeśli gdzieś się pojawia się hasło, wentylator głośno pracujący czy szum na jasnych , białych, obrazach czy napisach to odpada.

W salonie mam plazmę pioniera 507 to tak dla porównania, którą też słyszałem kiedyś w poprzednim mieszkaniu jak było cicho w środku nocy.

Stąd plazmy raczej odpadają mimo tego, że teoretycznie patrząc na warunki to bardziej pasują.

A i przydałby się przyzwoity serwis w Polsce.

Mi się wydaje, że niezła opcja to jvc p80 42’

Odstrzeliłem Hitachi 42vp01, dobre cenowo, ale mało w Polsce i podobno (wg zagranicznych recenzji słabizna w SD) i za malo o nim wiem.

Sharp, panasonic, toshiba, mają tyle modeli że potrzebuję porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych założeniach to akurat plazma pasuje jak ulał.

A jeśli w salonie masz plazmę Pioneera, to jak zobaczysz obraz z LCDka, to wyrzucisz go przez zamknięte okno :). A nawet jeśli tego nie zrobisz to nocne koszmary masz jak w banku. W końcu to telewizor do sypialni.

Nie wiem jak nowsze modele Samsungów, ale mój Q91H jest bezgłośny. Więc może warto rozejrzeć się w plazmach tego producenta. Przynajmniej tak na wszelki wypadek, zanim kupisz LCDka.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy tych założeniach to akurat plazma pasuje jak ulał.

A jeśli w salonie masz plazmę Pioneera, to jak zobaczysz obraz z LCDka, to wyrzucisz go przez zamknięte okno :). A nawet jeśli tego nie zrobisz to nocne koszmary masz jak w banku. W końcu to telewizor do sypialni.

Nie wiem jak nowsze modele Samsungów, ale mój Q91H jest bezgłośny. Więc może warto rozejrzeć się w plazmach tego producenta. Przynajmniej tak na wszelki wypadek, zanim kupisz LCDka.

a co możesz polecić biorąc pod uwagę moje założenia, z nowszych modeli?

bo jeśli chodzi o plazmy samsunga to nawet nie wiedziałem że robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam niedrogiego tv do sypialni

wielkość pożądana 42'. Odległość do tv 3,6 m. dekoder n-ki lub cyfry pewnie na zmianę tam będą, sygnał SD 70% do oglądania, czasem mecze piłki nożnej. Oglądać będziemy na nim cokolwiek tylko i wyłącznie wieczorem czyli raczej ciemno za oknem, i niezbyt jasno w pokoju. (czyli dobra czerń pożądana).głownie leżąc na wprost TV.. nie będzie wisiał raczej więc nie musi być cienki. Podstawka obrotowa pożądana.

Full hd nie jest wymagane, .raczej wolę dobre 100Hz. I nie jest mi potrzebny nowy model.

Dvb niepotrzebne, czytnik kart też nie. Hdmi x2 wystarczy

Przydałby się przyzwoity dźwięk bo będzie grał na swoich głośnikach tylko.

ze wzgledu na to , że to sypialnia, a jestem wrażliwy na hałas na początku odstrzeliłem budżetowe plazmy panasonic 42pv8 i pv 80 (bo je słyszę pracujące). stąd jeśli gdzieś się pojawia się hasło, wentylator głośno pracujący czy szum na jasnych , białych, obrazach czy napisach to odpada.

W salonie mam plazmę pioniera 507 to tak dla porównania, którą też słyszałem kiedyś w poprzednim mieszkaniu jak było cicho w środku nocy.

A i przydałby się przyzwoity serwis w Polsce.

zacząłem pisać w lcd, ale tam kolega wpisał że ma samsunga plazmę która jest absolutnie bezgłośna, stąd wrzucam tutaj też.

jasne gmeru, właśńie o to chodziło żeby zrobić jeden. dzięki :)

Edytowane przez kocur75
Ale jeden temat wystarczy i to w dziale co kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...