Skocz do zawartości
LuHash

Pomóżcie w wyborze DVD'ka;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc pliz nie bluzgajcie mnie z byle powodu i nie odsyłajcie do innych wątków bo poczytałem juz inne tamaty o tych playerkach, które już tu były;)
ale do rzeczy...
Mam na stanie LCD'ka LG 32LC2R (wiem, że nie szczyt techniki ale cóż...) i chciałbym do niego dorzucić dobre ale w miarę tanie dvd... i jako taki pogląd sobie wyrobiłem więc oto lista:
1)SAMSUNG HD860
2)PANASONIC S52
3)PIONEER DV-490
4)LG DVX 9900

i nieco inna konstrukcja, o której znalazłem bardzo mało info ale firma i ogolnie sprzęt interesujący... czyli:
DENON DVD-1720

i tu pytanko... co by było najlepsze??
interesuje mnie upscaling na hdmi ale tez ten denonek choc hdmi nie posiada to może z racji doświadczenia firmy będzie dawał lepszą jakość po komponencie?

dodam jeszcze ze pionek jako jedyny nie posiada optyka do dźwięku co mi troszkę nie pasuje...

Doradźcie pliz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybór jest prosty:
Panasonic S52

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę wyższa półka cenowa ok. 14000pln choć znając naszych allegrowiczów pewnie w okolicach 1200 pln kupisz za chwilę denona 1930 z upscalerem Faroudji na 1080p,
oczywiście jeśli Twój TV to przyjmie(a ten tv nie przyjmie), jeśli 1080i to polecam 1920 kupisz do 1000pln , to wychodzący model. A jakościowo to przepaść między modelami które wymieniłeś.

Pzdr.

RS4 Edytowane przez RS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom ok... sa 2 odpowiedzi;)
to teraz czemu oczywiscie s52z tych podanych?
a co do drugiej odpowiedzi -> serce byc chcialo, ale stan finansowy nie pozwoli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samsung - mam model 850 i nie polecam - sądzę, że 860 będzie podobny
pioneer ma złe recenzje
LG stary już
a panasonic s-52 ma dobre recenzje, to chyba obecnie najlepszy z tanich DVD

sam sie zastanawiam nad zmianą 850 na s52

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha:) no i to rozumiem:) nie ma to jak pomoc kogos rozeznanego majacego do czynienia z tym sprzetem...
fakt lg tem mnie nie przekonuje a o pionku czytalem ze ma problemy z pal'em
wiec szukam s52 po przystepnej cenie w okolicy:)
dzieki za pomoc (no chyba, ze ktos ma cos wiecej do powiedzenia jeszcze;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Samsunga 860 i nie moge jak narazie powiedziec nic zlego na jego temat. Jestem zadowolony. Zobaczymy co czas pokaze i jak bedzie z nowymi firmware'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sie ma w tym samsungu odtwarzanie txt gdyby ktos do mnie wpadl z divixem? chociaz to dla mnie akurat malo wazne...
nom i jak ma sie sprawa skalowania w hdmi? jakies wrazenie prosze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się nad zakupem takiego DVD (z HDMI). Padło na S52. Po co wydawać teraz kasę na wyższą klasę skoro niedługo HD i BR wejdą?
A jakby co to w wakacje ma wyjść następca S97 czyli S99. Ma kosztować w okolicy 1000 zł. A co do porównań to S97 wygrał jako odtwarzacz roku w tej kategorii cenowej.
Co do DivXów to ładnie wszystko czyta poza nieszczęsnym formatem MPL2. ;)
Acha, niektórym przeszkadzają za małe napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom i jum mam 2 opisnie:) a moglbym sie dowiedziec jak jakosciowo wypada upscaling na hdmi w tych odtwarzaczach? czy daje zauwazalna poprawe jakosci miedzy np componentem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...