Skocz do zawartości
konradw

cyfra+ - rozwiazanie umowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru, to wynika z Umowy ja mam ten sam problem, umowę podpisywałem na 18 m-cy (zostało mi 6m-cy). Tam jest punkt który mówi o tym ,że jeśli chcesz rozwiązać umowę przed czasem to możesz to zrobić ale po wpłaceniu właśniej tej kwoty 299 pln.
I teraz pytanie: była już tu mowa o rozwiązaniu umowy przez aboneneta ze względu na podwyżkę abonamentu więc czy mozna to wykorzystac i rozwiązać umowę bezkosztowo?
Inną sprawą pozostaje fakt jak traktuje swoich klientów obsługa klienta Syfry.
Pozostaje wysłać powiadomienie do centrali we Francji....zna ktoś francuski ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj bylem w takim jakby oddziale cyfry( to nie jest dystrybutor) w Bialymstoku na ulicy Jurowieckiej, powiedzialem ze chce zlozyc wymowienie, gosc powiedzial, ze OK bez pytania dlaczego i takie tam , wyjal formularz wypowiedzeniowy wypelnilem dane podpisalem sie i koniec. Fakt caly czas placilem za caly rok od razu, umowa mi sie konczy 31 grudnia 2006. Powiedzial mi tylko, ze sprzet moge oddac najwczesniej 1 stycznia 2007 a najpozniej koniec stycznia. Po 6 latach pozbylem sie cyfry+ :lol:(co nie znaczy ze nie bede dalej jej ogladac... ). Zebym poszedl do dystrybutora to jedynie oni moga mi pomoc napisac wymowienie i wyslac do wawy do glownego centrum cyfry+ a tak wszystko zalatwilem od reki i zero problemow bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='HDFAN' post='12680' date='03.10.2006, 08:14 ']I teraz pytanie: była już tu mowa o rozwiązaniu umowy przez aboneneta ze względu na podwyżkę abonamentu więc czy mozna to wykorzystac i rozwiązać umowę bezkosztowo?[/quote]

Czytaj art. 8 § 5.
Mozesz zerwac umowe w trybie art. 4 § 1 pkt. 5 - czyli w przeciagu 7 dni od otrzmania zawiadonienia o podwyzce ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gmi1' post='10413' date='13.09.2006, 15:19 ']6,5x12x10pln=780pln
myślę, że CYFRA 7 lat temu zapłaciła drożej za ten dekoder.[/quote]

Rozmawiałem z Cyfrą w sprawie wymiany tunera, okazuje się że CP zamówiła dekodery z wyjściem HDMI, dostawa spodziewana jest w przyszłym miesiącu, abonenci zostaną poinformowani na jakiej zasadzie odbędzie się wymiana odbiornika, więc jeszcze czekam z rozwiązaniem umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
a jak wam się wydaje można zrezygnować z cyfry przed upływem końca umowy z powodu wyłączenia przez nich kanału Podróże TV który wymieniony jest w regulaminie w opcjach wszystkich pakietów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja mam zaległy abonament za 1 mc i sami przysłali mi pismo że jak nie zapłacę do 20 bm to sami ze mną rozwiążą umowę:)
Polecam ten sposób;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jutro wysyłam listem poleconym wymowienie jak dzwonilem to nikt nie robil problemow mam jedno pytanie jak zaczeliscie ?? prosze o wymowienie oto moje dane, chce wymowic z syfu oto moje dne??
ps. podpis ma byc czytelny czy taki jak zwykle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymaganie az 3 miesiecy wyprzedzenia w momencie zrywania umowy jest nie zgodne z polskim prawem bo ono dopuszcza najwięcej 1 miesiąc ... można spokojnie wypowiedzieć umowę i po miesiącu przestać płacic i kazdy sąd (jesłi Syfra odważy się z tym do sądu iść albo straszyc nas komornikami) przyzna rację Nam a nie Syfrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...