Skocz do zawartości
Darkarchangel

SUBY Klipsch KSW 10 lub Mission M3AS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Onkyo 806 i Klipsch Reference 52. Właśnie jestem na etapie zakupu suba do 1000zł. W tej kwocie znalazłem i słuchałem te 2. Tzn słuchałem więcej ale te akurat najbardziej spełniały moje oczekiwania. Teoretycznie powinienem wybrać Klipsch ale ten Mission zagrał jakby głębiej. Nie wiem cy to tylko moje odczucie. Może ktoś z was miał podobny dylemat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Onkyo 806 i Klipsch Reference 52. Właśnie jestem na etapie zakupu suba do 1000zł. W tej kwocie znalazłem i słuchałem te 2. Tzn słuchałem więcej ale te akurat najbardziej spełniały moje oczekiwania. Teoretycznie powinienem wybrać Klipsch ale ten Mission zagrał jakby głębiej. Nie wiem cy to tylko moje odczucie. Może ktoś z was miał podobny dylemat?

Jeśli bardziej pasuję ci mission to go bierz , nie musisz kupować klipsch do kompletu , najważniejsze żeby central i fronty były tego samego producenta a nawet serii , ksw to i tak inna seria niż rf :lol: Jeśli mission jest lepszy to trzeba brać lepszego :) Każdy ma różne preferencję i słuch najważniejszy jest własny odsłuch i to zawsze powinno być ostatecznym wyborem. :)

Pozdrawiam kolejnego już użytkownika Klipsch Reference jest już nas coraz więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , akurat sub do kompletu jest niekonieczny. :) Ale nie wiem czy nie należny odłożyć i kupic cos większego. Powiem tak, sub w kinie to podstawa. Jeśli jednak będziesz chciał kupić mission to poszukaj na www.ebay.co.uk. Nie wiem ile waży ale pewnie mniej niz 30kg a to by oznaczało ze można go ściągnąć do kraju za ok 30f.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki. Kupiłem Mission M3AS i to był strzał w dziesiątke. Jest obecnie ustawiony na połowe mocy a rybki wyskakują z akwarium:).

Kupiłem kabelek Klotza (La Grange) do połączenia z amplitunerem ale podobno lepszym rozwiązaniem jest kupno kabelka 2RCA-1RCA. W subie są dwa przyłącza i zastanawiam się czy te drugie można wykorzystać. Oznaczone są Low Level IN: LFE/R i L (że niby prawy i lewy) w instrukcji podali żeby podłączyć pod LFE/R to po co ten drugi. Zastanawialiście się nad tym?

Edytowane przez Darkarchangel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tez suba M3AS i potwierdzam ze moc jest ;) kurde tez sie zastanawialem ale nigdzie nie doczytalem co i jak z tym wejsciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz z innej beczki. Kupiłem Mission M3AS i to był strzał w dziesiątke. Jest obecnie ustawiony na połowe mocy a rybki wyskakują z akwarium:).

Kupiłem kabelek Klotza (La Grange) do połączenia z amplitunerem ale podobno lepszym rozwiązaniem jest kupno kabelka 2RCA-1RCA. W subie są dwa przyłącza i zastanawiam się czy te drugie można wykorzystać. Oznaczone są Low Level IN: LFE/R i L (że niby prawy i lewy) w instrukcji podali żeby podłączyć pod LFE/R to po co ten drugi. Zastanawialiście się nad tym?

Kupno kabla 2RCA-1RCA u Ciebie nie jest konieczne, masz wystarczająco mocny sygnał.

LFE/R i L są potrzebne gdy podłączamy wzmacniacz stereo i oczywiście basy powinny być dostarczone z obu kanałów (w Twoim ampli jest podany sygnał z kanału mono LFE). Lepszym z punktu widzenia audiofila jest jednak podłączenie stereo przez wejście HIGH, albo najlepiej podłączenie 2 subów ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...