Skocz do zawartości
karlitoo

Połaczenie Xboxsa z Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem nie wiem jak do końca skonfigurować Konsole z pc mam połaczenie z Windows Media Center ale nie mogę odtwarzać filmów ....wyskakuje mi komunikat że brak jakiegoś dekodera..........nie wiem jak użyć VLc lub Transcode 360...będę bardzo wdzieczny za pomoc..Pzdr.(vista ultimate)

Edytowane przez karlitoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, najpierw odpal WMC na konsoli, wyświetli ci się 8-cyfrowy numerek który zabezpiecza twoje połączenie z WMC na PC(na wypadek żeby się nie połączyć z innym Xboxem z tej samej sieci). Odpalasz WMC na PC i w opcjach wybierasz "Add extender". Po chwili będziesz proszony o wpisanie na PC ten sam numerek co na konsoli, potem samo zacznie się konfigurować. Po paru minutach na Xboxie odpali się WMC, a na PC po paru chwilach również.

komentarz: ustawianie biblioteki na PC nie ma nic wspólnego z biblioteka plików widzianą przez konsole

Tak więc jesteś połączony z WMC(PC), czasem się może zdarzyć że wyskoczy ci komunikat przy "n-tym" odpaleniu WMC na konsoli że nie może nawiązać połączenia, jest to norma(w moim wypadku), wystarczy zresetować konsole(zazwyczaj). Apropos biblioteki to musisz ustawić ją na konsoli(dane pobierane z komputera). Odpalanie filmów w HD z dysku komputera z formatu matroski jeszcze nie opanowałem niestety :rolleyes: Ale mogę się pochwalić że jeżeli chodzi o odpalanie muzyki i filmów divx i rmvb (mkv też ale z obcientą jakością do ok. 360p jak nie niższej) doszedłem z Winampem Remote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...