Skocz do zawartości
kaamel4

SONY BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie odnosnie ustawien w tym odtwarzaczu,a mianowicie chodzi mi o ustawienia audio settings,a nastepnie jest dolby digital i tutaj do wyboru downmix pcm lub dolby digital,pozniej taka sama sytuacja z dts ustawienia downmix pcm lub dts,ktore ustawienie powinno sie wybrac,odtwarzacz podlaczony do zestawu jest przez hdmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ustawione Dolby-Dolby, DTS-DTS i śmiga jak należy,ale właśnie też nie wiem czy to drugie ustawienie downmix pcm służy do puszczenia czystego sygnału czy jak w ampli brak dekoderów to dekoduje na pokładzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc,moze to zalezne jest przy podlaczeniu innym niz hdmi,bo w instrukcji pisze "ten parametr wplywa na sygnal w gniezdzie digital out (coaxil/optical),powiedz mi jeszcze a bd audio setting masz na mix czy direct???....gubie ie w tych ustawieniach

Edytowane przez kaamel4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc,moze to zalezne jest przy podlaczeniu innym niz hdmi,bo w instrukcji pisze "ten parametr wplywa na sygnal w gniezdzie digital out (coaxil/optical),powiedz mi jeszcze a bd audio setting masz na mix czy direct???

direct

dla pewności co do tych ustawień,zadałem podobne pytanie na forum do Twojego,zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam ustawienie na mix to na ampli pojawia mi sie napis,ze format dzwieku jest pcm,a jak zmienie na direct to w zaleznosci dts lub dd,ktory jest format lepszy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy w ampli masz dekodery DTS HD i DD HD.. jak masz to zostaw direct, wówczas ampli bedzie dekodował dźwięk do nowych formatów, ale pod warunkiem że player będzie podłączony do ampli przez HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...