Skocz do zawartości
Mastertext

Kino domowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kino domowe Ultimate

Kupujemy telewizor 52” i (zgodnie z THX) stawiamy go 2 m od siebie

Kupujemy parasol i roztwieramy go nad głową „(modele piwne są w sam raz”)

Kupujemy zestaw SONY HTP-BD3IS (Nowość) i zawieszamy na parasolu od tego zestawu głośniczki

Puszczamy „ulubiony” (od ilu miesięcy ?) BD i cieszymy się urokiem HC.

W pozostałych przypadkach kierujemy się zasadą „$1000 na kanał” i …. słuchamy „w miarę naturalnych d dźwięków”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... coś chciałbyś wnieść do tematu, czy to tylko luźne dywagacje ? :angry:

THX skończył się wmomencie certyfikacji laptopów i zestawu Logitecha (chyba )

To wielka marketingowa ściema z upychaniem "atmosfery kina " w głośniki ....

Reszty nie komentuję ! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi w twoim poscie,ale tak sie sklada,ze akurat jestem posiadaczem tego zestawu htp-bd3is,i powiem ci ze bys sie grubo zdziwil jak bys uslyszal co potrafi ten zestaw...wiec nie pisz jak nie masz pojecia ze to jet jakas sciema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi w twoim poscie,ale tak sie sklada,ze akurat jestem posiadaczem tego zestawu htp-bd3is,i powiem ci ze bys sie grubo zdziwil jak bys uslyszal co potrafi ten zestaw...wiec nie pisz jak nie masz pojecia ze to jet jakas sciema

kaamel4 a z czym porównujesz?? bo słuchałem tego zestawu i o gra lepiej niż wygląda ale chyba nie słuchałes dobrego zestawy skoro tak go wychwalasz...

jak już wczesniej pisałem ten zestaw ...no określone warunki i określony wygląd ....tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to,ze duzo osob krytykuje ten zestaw juz po samym wygladzie,a napawde gra calkiem przyzwoicie,wiadomo,ze nie jest to mistrzostwo swiata,i jest duzo lepszych zestawow,ale nie zgodze sie ze to jest taka straszna sciema jak jest napisane w tytule postu,kompletna bzdura...powiem tak dobry zestaw dla mniej wymagajacych osob....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy thx dostał jakis syf?logitech dostał bo ich zestaw spełnia pewne normy i jesli chodzi o głośnośc i bas to jak najbardziej mu się należy...creative też dostał a laptop kolego ŻADEN więc po co wymyślasz bajeczki mając jako avatar logo thx?

a co do wyglądu - wygląd wyglądem ale pewnych kwestii w dzwieku napewno sie nie obejdzie - tym bardziej pakując słabiutkie głośniczki(nie widziałem tego sony więc sie nie wypowiadam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy thx dostał jakis syf?

... laptop kolego ŻADEN więc po co wymyślasz bajeczki mając jako avatar logo thx?

Bzurka - laptop DELL`a i nie tylko ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...