Skocz do zawartości
kaamel4

zestaw kina z blu ray sony

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o tym zestawie kina domowego sony czy warto go kupic [url="http://www.sony.pl/product/hcs-surround-ki...layer/htp-bd3is"]http://www.sony.pl/product/hcs-surround-ki...layer/htp-bd3is[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaamel4' post='142083' date='14.01.2009, 10:05 ']co sadzicie o tym zestawie kina domowego sony czy warto go kupic [url="http://www.sony.pl/product/hcs-surround-ki...layer/htp-bd3is"]http://www.sony.pl/product/hcs-surround-ki...layer/htp-bd3is[/url][/quote]

powiem tak...jak na takie małe "ping pongi" gra to niesamowicie (chodzi mi o kino oczywiście) ale trzeba mieć troche rozumu biorąc ten zestaw. muzyka oczywiście nie ale i kino tylko w małym pomieszczeniu. nie sprawdzałem ile to kosztuje ale jak podasz jakiś twój limit cenowy to znajdziemy coś lepszego:P chyba że w twoim kinie domowym nie ma miejsca na kolumny wieksze od piłeczek do ping ponga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaamel4' post='142083' date='14.01.2009, 10:05 ']co sadzicie o tym zestawie kina domowego sony[/quote]

Nie daj się nabrać. Nawet blondynka Ci powie że rozmiar ma znaczenie.
3.5 cm ma np. głośnik centralny i tyły a całe 6.5 cm przekątnej mają "przody"
To naprawde musi wstrząsnąć powietrzem w pokoju... ;)
A tak serio... Dobry sprzęt do pokoju 3-4 latka co ogląda bajki i ma nie przeszkadzać rodzicom nawet jak da na full ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaintersowalo mnie wlasnie to kino bo mam maly pokoj i jest problem z rozmieszczeniem duzych glosnikow zestaw kosztuje ok 3500zl,wiec nie wiem czy warto w to inwetowac,choc slyszalem ,ze naprawde pomimo swojego malego wygladu gra naprawde poteznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaamel4' post='142188' date='14.01.2009, 19:02 ']zaintersowalo mnie wlasnie to kino bo mam maly pokoj i jest problem z rozmieszczeniem duzych glosnikow zestaw kosztuje ok 3500zl,wiec nie wiem czy warto w to inwetowac,choc slyszalem ,ze naprawde pomimo swojego malego wygladu gra naprawde poteznie[/quote]

ja w przeciwieństwie do kolegów co niedowierzają słyszałem ten sprzęt na "żywo"
opad kopary ;)
w kinie gra NIESAMOWICIE , stereo gorsze ale tez nie jest źle
stałem i nie mogłem uwierzyć że z takich miniaturek idzie taki dzwięk ! , przypomina to troche systemy bose
i bardzo ładnie wygląda, tylko cena nie ten teges ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaamel4' post='142211' date='14.01.2009, 20:56 ']zdecydowalem sie jednak na zakup tego zestawu,jutro jade po niego ^_^[/quote]
ok ale sprawdź wcześniej konfiguracje np HArman kardon hkts11 + denon1908 (1400zł) lub onkyo 606 i jakiś BD np sony 550. lub jesli z onkyo to 350.owszem byłem zdziwiony tym jaki efekt daje ten soniak ale nie przesadzajmy! cały zachwyt polega na tym że ten zestaw jest taki mały ale będąc rozważnym musimy porównywać tylko jakość dzwieku z niego a nie to jak do holery te małe głośniki tak grają. HKTS 11 (jak muszą być małe mogą być 7) zmiotą tego soniaka .
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz kilka słow ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat, bo również chciałbym przeczytać choć krótką recenzje kaamel4. Napisz jak sprawuje się zestawik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...