Skocz do zawartości
kazek_krk

Czy warto płacić za HBO HD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem rozczarowany jakością nadawania HBO HD i całą paczką HBO.
Zobaczcie na bitrate tego kanału: [url="http://linowsat.de/0130/bitrate/400/13024.html"]http://linowsat.de/0130/bitrate/400/13024.html[/url] i porównajcie z innymi kanałami HD.
Dodam że u mnie często pojawia się pikseloza. Ostatnio jak oglądałem "Słaby Punkt" w niedzielę średnio co 5 min. Na innych kanałach HD nie mam takich problemów. Dodam że poziom sygnału mam około 95%. Drażnią mnie także pozostałe kanały HBO które nie są nadawane w pełnym formacie 16:9 (tak jak CANAL+) tylko z pasami po bokach i u góry. Jest straszna przepaść w jakości przekazu pomiędzy HBO a Canal+ także zastanówcie się dobrze nad waszym wyborem. Edytowane przez kazek_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kazek_krk' post='137000' date='16.12.2008, 12:58 ']Jestem rozczarowany jakością nadawania HBO HD i całą paczką HBO.
Zobaczcie na bitrate tego kanału: [url="http://linowsat.de/0130/bitrate/400/13024.html"]http://linowsat.de/0130/bitrate/400/13024.html[/url] i porównajcie z innymi kanałami HD.
Dodam że u mnie często pojawia się pikseloza. Ostatnio jak oglądałem "Słaby Punkt" w niedzielę średnio co 5 min. Na innych kanałach HD nie mam takich problemów. Dodam że poziom sygnału mam około 95%. Drażnią mnie także pozostałe kanały HBO które nie są nadawane w pełnym formacie 16:9 (tak jak CANAL+) tylko z pasami po bokach i u góry. Jest straszna przepaść w jakości przekazu pomiędzy HBO a Canal+ także zastanówcie się dobrze nad waszym wyborem.[/quote]

Zgadzam się z tobą w 100%. Polskie HD to upsacale SD do nędznego HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odbieram HBO HD przez Vectrę i obraz jest wysokiej jakości.
Jest lepszy niż na Canal+HD.
I dlatego warto dopłacić za HBO HD.
Byż może ci co narzekaja odbierja go z innego satelity i stąd różnica w jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie hbo hd jest nędzne , wyglada jak dobre sd , jest na poziomie jakości canal+ sd do canal+ hd się chowa nie mówiąc np. o polsat sport hd . Ciekawy jestem jakim cudem z kablówki hbo hd jest dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lipa_ml' post='138356' date='24.12.2008, 12:24 ']Ciekawy jestem jakim cudem z kablówki hbo hd jest dobrej jakości[/quote]
Bo kablówki pewnie biorą sygnał bezpośrednio z dosyłu, a nie te resztki bitów z zapchanego HB.... Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, kablówki biorą sygnał z amosa. Co do jakości to moim zdaniem HBO HD jeśli nadaje film w hd (a jest ich średnio 5 dziennie) a nie skalowany to obraz jest minimalnie gorszy niż z Canal+HD. To zależy też na jakim kanale w C+ sie ogląda HBO HD, na 34 czasami lepiej było niż na 31 i odwrotnie:-) Moim zdaniem warto brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - wszystko zależy od filmu. Czasami HBO HD nie ustępuje innym kanałom HD (zwłaszcza w nowych filmach), czasami jest żenującym upscalem. Przy 2-3 ciekawych filmach w miesiącu warto rozważyć ten kanał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zrezygnowałem z HBO HD, ze względu na kiepską ofertę programowa, obraz tez jakos nie zachwycal,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...