Skocz do zawartości
MaC24

Jaki ekran do Mitsubishi HC6000 ?? i problem z zawieszeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Cze wszystkim :)
potrzebuje znowu pomocy przy wyborze jakiegos ekranu do tego projektora (Mitsubishi HC6000), z tego co wyczytałem z projectorreview to polecają do tego projektora ekran o gain 1.2, 1.3 ?? Myslałem nad ekranami Supreme i Adeo no ale troche cena za wysoka :/ chyba że coś takiego z Adeo -->

[url="http://abcprezentacji.pl/Ekran-elektryczny-Motorized-Linear-220x124-cm-p1536.html"]http://abcprezentacji.pl/Ekran-elektryczny...4-cm-p1536.html[/url]

chciałbym tak cos do 1500 - 1600 zł. najlepiej, Rozmiar ekranu to długość 234cm (16:9) co byscie polecali?? Aha i jeszcze co do sprawy montażu bo z tym mam mały problem. Zamontowanie na suficie chyba odpada bo sufit podwieszany z płyt KG, a do sciany musiałbym dac jakiś wysięgnik albo coś zeby odstawalo od sciany , bo na tej samej scianie jest tv, i trzeba by było dac coś aby ekran rozwijał sie przed tv , ma ktos jakies pomysły jak to zrobić?? da sie zamienic te sruby co są do ekranu jakimis długimi???

Tak przeglądając oferte wezmę coś raczej z Adeo lub Suprema. tylko nie wiem co teraz czy w elektryczny sie pakować czy ręcznie zwijany (prawie o połowe tańszy; oraz następny plus brak przewodu:) )
Jakie są różnice między elektrycznym a ręcznym oprócz wiadomych różnic takich ze ten sie ręcznie zwija a ten elektrycznie?? Na zwijanym ręcznie jest większa szansa ze ekran sie pofałduje ???

P.S. CO TAKI SPOKÓJ I CISZA NA TYM FORUM O PROJEKTORACH ??? :)

Edytowane przez MaC24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...