Skocz do zawartości
ein

Tuner HD z mozliwoscia nagrywania do multipakietu C+

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmi jaki najlepiej rzecz jasna. Cena do 1k. Bezproblemowa wspolpraca, obsluga epg na 7 dni najlepiej, [b]bezproblemowe napisy[/b], dobre, dopracowane PVR (bez szyfryzacji najlepiej, dysk formatowany w ktoryms z linuksowych formatow). Wystarczy jedno CI, dwa czy wiecej - nie ma znaczenia (bedzie tylko multipakiet).Jezeli czytnik to taki, ktory nie bedzie sprawial problemow z karta multipakietu. Szybkosc nie ma specjalnego znaczenia, wszelkie ulatwienia edu nie maja znaczenia. Wasze typy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za tę cenę to zapomnij o linuksowym tunerze HD PVR, chyba że używany. Kathrein UFS910 częściowo spelni Twoje wymagania ale jest droższy plus moduł do C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcus64' post='133999' date='01.12.2008, 00:56 ']Za tę cenę to zapomnij o linuksowym tunerze HD PVR, chyba że używany. Kathrein UFS910 częściowo spelni Twoje wymagania ale jest droższy plus moduł do C+.[/quote]

OK - ale linuch nie musi wcale być. Tak jak napisałem - to może być w sumie mocno nie wyszukane urządzenie, któe jednakowoż będzie dobrym rekorderem dla treści z multipakietu (stąd dopracowany PVR, dobre EPG, dobra współpraca z modułami Cyfry+) No i dodatkowo ma być HD. Czy za 1k nie ma szans kupić czegoś takiego? Nie interesuje mnie tutaj edukacja, dodatkowa funkcjonalność (jakieś playery, sieć i co tam jeszcze) - to ma iść do sypialni i oprócz bezproblemowego oglądania multi dodatkowo ma umożliwiać archiwizowanie (także ze względu na deficyt czasu ...powtórki są, ale nie mam zamiaru "celować" w termin, PVR z UPC mnie tak rozpuścił, że nie wyobrażam sobie jakiegoś "muszę")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...