Skocz do zawartości
Rejter

DENON - UPGRADE OPROGRAMOWANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się w serwisie upgrade'u oprogramowania amplitunerów i wzmacniaczy firmy DENON we wrześniu.
Otrzymałem na maila informację, że dostępne są już specjalne kupony ? vouchery umożliwiające dokonanie upgrade?u oprogramowania.
Chodzi o Audyssey Dynamic Volume , Consumer Electronics Control. Generalnie o upgrade?u mojego 4308 do 4308A. Koszt 299-pln.
Pytanie. Czy Ktoś już tą operacje dokładnie opisaną w załączonym pdf-ie przeprowadził. Jeśli tak to jakie są jego odczucia słuchowe, jakie są namacalne kozysci, słowem czy warto?

Pozdrawiam Rejter Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Rejter' post='132486' date='22.11.2008, 11:03 ']Zarejestrowałem się w serwisie upgrade'u oprogramowania amplitunerów i wzmacniaczy firmy DENON we wrześniu.
Otrzymałem na maila informację, że dostępne są już specjalne kupony ? vouchery umożliwiające dokonanie upgrade?u oprogramowania.
Chodzi o Audyssey Dynamic Volume , Consumer Electronics Control. Generalnie o upgrade?u mojego 4308 do 4308A. Koszt 299-pln.
Pytanie. Czy Ktoś już tą operacje dokładnie opisaną w załączonym pdf-ie przeprowadził. Jeśli tak to jakie są jego odczucia słuchowe, jakie są namacalne kozysci, słowem czy warto?

Pozdrawiam Rejter[/quote]

hmmm odczucia typowo słuchowe to w zasadzie niewiele sie powinny zmienic a przynajmniej nie te muzyczne.
w skład tego upgrade wchodzi
-audyssey dynamic volume
-audyssey dynamic eq
-CEC po HDMI
-mozliwosc współpracy z ASD 11R

tylko pierwsze dwa maja cas wspólnego z dźwiekiem
dynamic volume to skrócie mówiac "sciszanie reklam" lub zabezpieczenie przed niepowołanymi skokami głośności a dynamic eq to już cos fajniejszego bo poprawia dźwiek w zależnosci od tego jak głósno sie słucha,taka korekcja róznic w dynamice...ale to tez typowo do kina domowego...
czy warto sam oceń...ale swoja drogą 300zł za możliwość posiadania ciagle najnowszego amplitunera (a nie juz z przed roku) to chyba nie tragedia :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia po tym upgrade. Teraz po kalibracji ustawia mi fronty srednio 10 db nizej na około -7.5 db. przed upgrade fronty grały na + 2-3 db. Dźwiek jest bardziej basowy. Ogolnie gra mi teraz inaczej i nie jestem pewien czy lepiej. Może inaczej gdybym miał tą wiedze przed zrobieniem upgrade to bym go nie przeprowadzał. Obecny dźwiek sprawia mi mniejsza frajde a przy dłuższym słuchaniu jest męczący. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...