Skocz do zawartości
Ins

Samsung LE46A786 czy LE52656

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na dniach bede kupowac nowy telewizor i chcialbym prosic o pomoc w wyborze. Zastanawiam sie miedzy modelami LE46A786 i LE52A656. Dodam jeszcze, ze w chwili obecnej posidam LE32M61B i mam nadzieje, ze roznica w jakosci obrazu bedzie spora :D Zalozylem ten temat poniewaz nie wiem czy bede mial mozliwosc przetestowania obu sprzetow w taki sposob jaki by mi to odpowiadalo, wiec licze na opinie ludzi, ktorzy mieli stycznosc z tymi modelami- 5600zl piechota nie chodzi (oba w tej samej cenie) ;]

Zastosowanie:
- X360 i PS3
- PC (net i filmy zarowno w HD jak i DivX)
- kablowka
- w niedalekiej przyszlosci platforma cyfrowa
Odleglosc od ekranu to 3m na chwile obecna. W ciagu kilku miesiecy bede sie przeprowadzac wiec odleglosc moze sie zwiekszyc ;]

Najbardziej zalezy mi na jak najlepszej jakosci obrazu podczas grania i czerni, choc nie ukrywam, ze 52 cale zrobily na mnie spore wrazenie :D

PS .Ogladalem oba telewizorki w markecie ale byl na nich puszczony dziadowski sygnal wiec o porownaniu obrazu nie moglo byc mowy.

EDIT:
Dowiedzialem sie, ze A786 moze nie byc dobrym wyborem dla gracza z powodu zbyd duzego input laga w porownaniu do innych modeli Samsunga. Wiadomo cos na temat nowego firmware'u - kiedy maja go wypuscic i czy w ogole bedzie ?

Edytowane przez Ins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad tym samym wyborem tylko w mniejszych gabarytach. Z checia sie podlanczam pod pytanie kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja mam 52 i tak naprawde nie widziałem róznicy miedzy modelem 6 a 7 i wybrałem 52a656 i na pewno nie żałuje , czerń i katy rewelacja zresztą wszystko działa bardzo dobrze . No moze to że 6 nie ma MPG$ ale to nie problem , dokupiłem modem (w lcd jest wejscie na modem CI) za 180zł i małpie kanały z tv cyfrowej naziemnej (polsat ) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...